Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz jjeahh #40489 üzenetére

    Meg te is nagyobrészt:)az nem baj ha a profik mondják meg mi a baj nem az amatőrök okìtsák egymást:))
    Csak mondják is abból tanulunk.
    Persze minimum szint kell azért.

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz jjeahh #40489 üzenetére

    Köszi, de azért maradjunk a realitás talaján! :))

    Tényleg kellene már egy másik topik vagy a mostanit átnevezni kezdőről „fotós topik”-ra, a topikleírásba beletenni, hogy a fotózással most ismerkedők (egy újonnan létrehozott) „kezdő fotós topik”-ba képeljenek inkább. Aki bizonytalan magában, az képelhetne a (nagyon) kezdőbe, ahol a kezdő szintnek megfelelően kap(hat)na iránymutatást, kritikát. A jelen topik törzsgárdája ugyanúgy ír(hat)na ide, de a sértődések elmaradnának remélhetőleg. A mostani topikmegnevezések elég félrevezetőek. De ezzel szerintem nyitott kapukat döngetek.

    Minden ide feltöltött képet magamban jól megkritizálok, de véleményt nem szeretek írni, a sértődések elkerülése végett. Ehhez kapcsolódóan fotózzhus "pályafutásom" új szintre emelkedett a héten. Egyik helybéli nyomulós fotós gyerek képére írtam véleményt pont nélkül, aki nemhogy nem válaszolt a kritikámra, de még FB-n is letörölt az ismerősei közül. Ha valaki FB likevadász, annak szemében még a semleges vélemény is bántóan negatív lesz. :( Kell az nekem, hogy nárcisztikus lelkű Vezetéknév Keresztnév Photographykat (copyright by Ropi) magamra haragítsam? :N

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák