Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz gaborbol #5118 üzenetére

    Sajnos itt nincs igény a tanulásra, ezt a főnök is megmondta....Hiába a 2. projekt, esküszöm egy nyílt napra behívnék mindenkit egy ilyen céghez, sírva mennétek vissza, illetve örömködve, hogy milyen jó helyetek van. Ez kérlek szépen az a hely, ahol nincs szükség az önfejlesztésre és a többlet tudásra, itt a politika és a cégen belüli barátságok a döntő tényező...

    Szeretem az informatikát és a tanulást, a fejlődést a technológiában.....viszont mikor minden oldalról csak azt kapom, hogy nincs igény a fejlődésre, rohadtul demotivál...De nem adom fel, képzem magam, nem akarok elmaradni....Már így is le vagyok maradva, de próbálom tartani magam....

    Tényleg nem túlzok, számtalanszor mentem a vezetőséghez azzal a kéréssel, hogy hadd menjek tanfolyamokra, szükség van még emberre a cégnél aki az infrastruktúrával tisztában van, de hiába....Nem akarok picsogni, nem szokásom....Illetve nem vagyok az a lefelé taposok felfelé nyalok ember, ezért járok még ott ahol....

    Mercutio: CCNA-t mindenképpen el akarom sajátítani, ha nem is vizsgázom le, mert mondjuk úgy hozzák az anyagiak, az elméleti részt mindenképpen meg akarom csinálni, mivel szerintem ez egy alap dolog az IT bármilyen területén...Tudom magamról hogy főleg hálózatok terén elmaradásaim vannak, én ezért vágtam bele, de Wendell OCG könyve nagyon jó, főiskolára simán betenném anyagnak....

    [ Szerkesztve ]

  • mufi

    senior tag

    válasz gaborbol #5186 üzenetére

    Na ha ilyen jó dolog aprémium opció akkor énis fizetek érte :C

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák