Új hozzászólás Aktív témák

  • Zitalein

    csendes tag

    válasz Cray Tyler #9 üzenetére

    Kérdés azokhoz, akik jól tudnak cégekkel kommunikálni: már bővebben kifejtettem egy másik topic alatt
    Bővebben: link
    Összefoglalva: mivel alkalmanként 5000 HUF-omba kerül egy-egy állásinterjún való részvétel, azt szeretném elérni, hogy előzetesen legalább az alapvető követelményekről tájékoztassanak bármilyen távközlési módszerrel, amelyek még mindig olcsóbbak, mint a semmiért utazgatni. Tapasztalat: hiába kérdezek rá, van-e még bármi speciális, amiről tudhatnék, nem válaszolnak. Lusták írni? Lusták a telefonba beszélni? Félnek a távközlési eszközök használatától? Hogyan lehetne mégis kiszedni belőlük az infókat?
    Azért fordulok jól kommunikáló sorstársaimhoz, mert szerintem engem már egy kicsit túl agresszívvé nevelt a kilátástalanság: szívesen kommunikálnék azon a módon, amelyet Cray Tyler negatív tartományba utalna. Bővebben: link Mert megérdemlik...

    [Szerkesztve]

    ''Az emberiség legnagyobb tragédiája az, hogy a cinizmusról rendszerint kiderül, hogy bölcs elôrelátás volt.'' <b>yotta</b> In: http://www.kozkincs.hu/node/1784852

Új hozzászólás Aktív témák