Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz feroooo31 #7670 üzenetére

    Érdekes ez a foci mez dolog...
    Én a gyereknek már három garnitúrát vettem, de mindhárom eladó felszívódott pár nappal a vásárlás után. A mezek megérkeztek gond nélkül.
    A napokban egy ismerősöm megkért, hogy vegyek a gyereknek egy Barcelona mezt, Két eladóval is úgy jártam, hogy átbeszéltünk mindent üzenetben, majd azzal váltunk el, hogy rendelem a mezeket. Aztán mire egy perc elteltével rányomtam volna, mindkét eladónál törölve lett az adott mez.
    Rákérdeztem, hogy ilyenkor mi van? Ez volt a válasz, hogy sajnos már nem elérhető. Gondolom a levélváltás során beparáztak, hogy valami hivatalos emberke lehetek. Mivel a mezek egyértelműen hamisítványok, de minden logo ugyanott van rajtuk, mint az eredetiken, így nem igazán árulhatnák az Alin.
    Az egyik végül azt írta, hogy rendeljek meg egy sima egyszínű mezt a kínálatából és azt küldi amit megbeszéltünk. De abba meg én nem mentem bele, mert ha mégsem azt küldi, akkor megszívom.

    Végül csak rendeltem az ismerősnek és a saját fiamnak is egyet, de mindkettőt más eladótól. Két hét telt el, de még nem élnek a TN-ek. Az enyém nem sürgős, de az ismerős karácsonyi ajándéknak szánta.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák