Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz TauDragon #632 üzenetére

    Ahoy!
    Azért a Hardballer, és társai sportlövőpisztoly, aki elmegy katonásdit játszani, bizonyos körökben kiröhögteti magát vele. Friconál a 16820Ft-os áron NBB-k közül a Stexr az egyelü hadipisztoly.
    Amúgy ha visszaolvastad a postokat, nyilván tudod, hogy AUG-ot akarok venni mini akkuval, tartalék akkuval. Igen, pisztolyhoz is lehet tartalékakksit venni, és (ha már pénz, akkor gazdaságosság), nem kell cihelni a 2 literes gázpalackot. Amúgy a nowarnál az egyebek között van a TM M92F AEP-je valami 15k körüli áron, amiben ugyanolyan akksi és ugyanaz a 7-es gearbox van, mint az MP7-ben, amit ugye külföldi fórumokon és a ''szakmában'' is elismeréssel nyilatkoztatnak.
    A másik dolog: nem feelinges 2-3 méterről dobatni a másikat? ;] Komolyan, egy fél évig egy Cyma shotit nyúztam csőcserével, volt, hogy 7 emberrel szemben védtem be a házat egymagam egy Cyma springes pisztollyal. Hiába, a profiknak szerencse is jár. :o
    Valóban nem értek egyet azzal, hogy a dobozban lévő szemcsi elégséges védelem, a MASZ is azt írja, hogy célszerű a játékon résztvevő legerősebb fegyóval betesztelni a szemcsiket. Egy F-es védőkategóriába eső szemcsi már elég, ki lehet számolgatni, szabvány. A másik dolog a fejlövés: ugye csak akkor lövünk fejre, ha más testrész takarásban van... :U
    Na meg egy olyan fegyóhoz adott BB a TM alapcsőben is szorul, akkor milyen hézagos lehet annak a fegyónak a csöve, amihez adták...
    Amúgy meg a GBB-knek is jár karbantartás, meghálálják... Én is minden használat után szétszedem, és kitisztítom, valamint havi rendszerességgel leolajozom és szilikon-spray-vel kezelem. Ugyanis azt el tudom képzelni, hogy 400 lövés után egy DE meghalhat, ha a Sahara homokja van benne, de egy NBB szelepje is szétmehet ugye a red gas-tól.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák