Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Parci #69 üzenetére

    Generáljatok hozzá ugyan úgy random class neveket és akkor már csak a tartalmát kell trükkösen kiírni és nem tudnak rá elvileg szűrni. Ezt viszont át kell gondolni és úgy kiíratni, hogy a blokkoló ne tudja olvasni.

    Megyen!

  • darvinya

    titán

    válasz Parci #69 üzenetére

    Anno volt egy saját buli ház, amit egy 3-as testvér örökölt házukból hoztak létre.
    Eleinte csak szűk kisebb társaság bulizta ki sulis hétkönapot.
    Aztán egy idő után jöttek az ismeretlenek.
    Ez ellen jelképes összegű tagságít csináltunk.
    Nem segített.
    Ekkor már tagságis belépőt szedtünk, s aki balhézott, attól tagsági díjját belépéskor várható károkozás letétére kényszerítettük.
    Ekkor értették meg, hogy fenntarthatóság és nem tulajdonlás mit jelent.

    Én egyszerűen nagyon lázadozokat belépési díjra kötelezném.
    Ha meg ki akarja játszani, akkor kitiltanám, mert úgysem akar fizetni, akkor nem gyarapítja az oldalt.

    PSti

    Pont olyanok mint a gyerekek.
    Egyik ebből okul, másik abból okul.
    Nincs tökéletes megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • laceszgamer

    addikt

    válasz Parci #69 üzenetére

    Kényszermegoldás, csak ezek szerint nem működik jól. Tekintve, hogy pl a FF privát módja simán bekergíti, pedig reklámok is megjelennek. Nem mellesleg ahogy írtam emiatt kellet bekapcsolni a blokkolót, mert máshogy használhatatlan volt a dolog, szóval ha manuálisan meg lehet vele oldani, akkor az sem lehetetlen, hogy beletegyék ezt aki csinálja, vagy nem tudom hogy szokták ezeket fejleszteni.

    Amúgy csak mellékes vélemény de ennél az agresszív megoldásnál tényleg lehetne valami értelmesebb, mert sok ember esetében szerintem épp ellenkezőjét éri el. Aki csak azért is blokkol, az blokkolni fogja ezt az üzenetet is, akit idegesít és reklámot sem akar, az simán elkerüli az oldalt, a maradék meg vagy együtt él vele vagy kikapcsol.

    Valami úgymond barátibb módon is meglehetne ezt oldani, akár cikkek végére odaírni, ha tetszett kérlek támogass minket kapcsold ki, vagy bármi hasonló, a lényeg, hogy ne agresszív megoldás legyen mert arra ugranak sokan.

    Részemről naponta párszor kikapcsolom a blokkolót, aztán amint így sem ugrándozik be a felirat, marad is kikapcsolva újra. :)

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák