Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Nem tudom, jó helyre írok, de megkérdem.

    Új gépet raktam össze, új alaplap, proci, ram került a gépbe, viszont így muszáj volt újrarakni a rendszert (win 10 nem szereti, ha új lappal lepik meg).
    Sajnos, valami driver probléma miatt egy driver telepítése után nincs egerem meg billentyűm és csak az újrarakás segít. Már vagy 4x próbálom ma újrarakni. A telepítő lemezt beraktam, és van egy olyan pont, hogy felsorolja a lemezeket, és itt csinálhatsz új particiót, törölhetsz... Most csinált egy olyat, hogy összekeverte a meghajtókat, eddig felül volt az SSD-s rendszermeghajtó, alul a HDD teli fotókkal, zenével, filmmel. Mérgemben nem néztem, mit törlök, így sikerült rányomni a törlésre a HDD-nél. Hiába szakítottam meg a a telepítést, már végrehajtotta...

    Szeretném kérdezni, hogy valahogy visszatudom állítani ezeket a dolgokat? Bár lehet, elmentettem valahova a fontosabb részét, de nem emlékszem, mit tároltam rajta.

    Előre is köszönöm a választ!

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz liksoft #7585 üzenetére

    Köszönöm, majd próbálkozom. Igazából az SSD mellett két HDD van, és mindkettőt sikerült elintézem a fenti módszerrel, de az egyiken volt fontosabb dolgok, a másikon csak játékok. Már rég ki kellett volna írkálnom, vettem is jó egy éve Blu-ray lemezt meg íróm is van... Azóta nem tudom magam rávenni, hogy egy kicsit szelektáljak. :))

    A kérdés, akkor lehet ezen a rendszeren is menteni, ha az egyik HHD-ről megpróbálok menteni a másikra?

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz liksoft #7587 üzenetére

    No, úgy néz ki sikerült elérnem, és már mentek is párat ki, bár őszintén szólva némelyiket annyira nem is hiányoltam...

    Viszont, csak simán Minitool Partition Wizarddal megcsináltam a nem mentendő HDD-re egy új partíciót (a fontosos a régi 500 GB, a Játékra az új 1TB), vagyis nem szedtem szét semmit, nem tesztelgettem. Viszont az általad kínált GDB nagyon is jó, bár egy másik khm.. "ingyenes" verzióját szereztem be. Elég könnyen nyerte vissza, azt hittem '90 évekbeli hackernek kell lenni, meg hasonlóan felszerelni a gépét. :D

    Köszönöm még egyszer! :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák