Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    Sziasztok!
    Egy érdekesség a Vistáról:
    Alapesetben a memóriahasználat 40-50% között mozog. De!!! Most épp Corellel dolgozom, ami azt jelenti, hogy fut a képszerkesztő (Photo Paint) és a grafikai (Draw) rész is, amelyek meglehetősen mamóriaigényes szoftverek. A Vista - mintha csak érezné, hogy most nem Ő a legfontosabb - átengedte a memóriát!!! Az alap felhasználása leesett majdnem 30%-ra! (2GB + 1 GB Turbo Memory memória van a gépemben) Szóval, elégedett vagyok...
    Aki nem használta még legalább egy-két hónapot, az ne fikázza, inkább próbálja ki. Igen, valóban vannak hibái és nem kicsi gépekre tervezték, de nekem SOHA NEM FAGYOTT LE! És ez fontos. Jah, várom a SP1-et, mint a megváltót, de most nagyon jó a rendszer. Sok dolgot megtanultam már a kezeléséről - átlag userként - ami nem jelenti a beleturkálást, állítgatást, stb.
    Végszóként, most jól tudok dolgozni, szépen elmennek a játékok is és a megjelenés, illetve a navigációk a menüben nagyon tetszenek.
    Mindenkinek szép napot!

    Ui: gyönyörűen süt a nap, aki megteheti, ne a gépét tesztelje és buherálja, hanem menjen ki sétálni a levegőre!
    :)

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák