Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz Cruzito76 #1676 üzenetére

    Szerintem jó a fejtámla része is. Él még az akció október végéig. Meg valami 2000ft-os kupont is le lehet tölteni family kártyával, úgy 28e ft lesz.
    A hinta mechanika is okosan van megoldva, maga a támla jobban dől, mint az ülő rész.
    Én nem bántam meg. 10 év gari is sokat dob rajta. Ennyiért szerintem nagyon megéri.

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3086 üzenetére

    az egyik kollégám használja ~2-3hete, pont tegnap kérdeztem és azt mondta, hogy baromira bevált neki :)

    a poén az egészben, hogy totál "vakon" vette meg... anno beszélgettünk róla, hogy akar széket venni, de nem találja az igazit és kérdezgetett, hogy én miket néztem (akkor még nem döntöttem el milyen széket rendelek). elmondtam neki, h 2 székre szűkítettem a dolgot: merryfair spinelly és emagra x5 zen (kis custom verzióban). aztán pár héttel később ismét keresett, hogy mi a helyet, mit választottam, elmondtam, hogy az emagra-t és ő pedig mondta, hogy neki meg tegnap érkezett meg a spinelly :)
    szóval vakon belevágott és a tegnapi beszélgetés alapján nagyon nem bánta meg.

    Spinelly-vel egyébként ami gond lehet, hogyha nem érzed elég erőnek a deréktámasz részét, akkor nincs rá lehetőséged, hogy erősebbre állítsd (mélységállítás), max az ülésmélységgel tudsz játszani, de azt picit korlátozza a combhossz. illetve ha nagyon szörszálhasogató akarok lenni, akkor a karfa állíthatósága (nem 4d-s). engem ez spec hidegen hagy, mert nem ahsználom a karfát, de el tudom képzelni, hogy van, akinek ez kritikus pont lehet.

    Nekem a spinelly-vel személy szerint ~1órás "tapasztalatom" van, amennyit ültem benne, de ez idő alatt imádtam, ezért is volt nehéz a döntés :) párom is ült benne, szerinte is jó szék. (nekem egész konkrétan 250k-ig a top3ban van, de ez totál egyéni dolog, illetve nem volt alkalmam igzaán nagyágyú székeket személyesen kipróbálni, mint steelcase, hermann miller stb...de az ergohuman számomra egy vicc kategória)

    nem tudom ezzel segítettem-e vagy épp fordítva, rontottam a helyzeten :) de ahogy írni szoktam: ha van lehetőséged és játsz bp-en, akkor mindenképpen próbáld ki... annál biztosabb dolog nincs.

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3090 üzenetére

    erre csak azt tudom mondani, hogy én pécsi vagyok és 3x jártam bp-en mire kiválasztottam a széket. ebből 1x csakis emiatt mentem fel, hogy próbálgassak stb :)) tehát egyetértek, megéri :D

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3092 üzenetére

    Egy hellyel nem tudod lefedni, de 2vel igen :) irodabutik+officeplaza
    nekem a legjobban bevált székek: Merryfair Wau 2, Merryfair Spinelly, Emagra X5 (+1: Lexington)

    Wau-hoz én nagy darab vagyok, így nekem keskeny, lexington-t (most már így több "tapasztalattal") nem venném meg.. mivel tipikus kínai szék, ami annak ellenére, hogy minőségi, 1-2év alatt szinte kifutott termék lett, így cserealkatrész support nem tudom mennyire lesz hozzá pár év múlva, ha szükségessé válna.
    egyébként pont emiatt választottam az emagra-t... bevallom spinelly jobb egy fokkal szerintem ergonómiában a nem fix hátának köszönhetően, de 3év vs 5év... ekkora összegnél nekem számít... igaz, mindkettő mögött nagy múltú cég van, így alkatrésszel nincs probléma. a döntő érv a gariidőn kívül számomra az x5 konfigurálhatósága volt. amit, ha a hazai forgalmazó hirdetne szvsz több eladása lenne. annak ellenére, hogy milyen régi a hazai, egyetlen, hivatalos disztribútor, érezhető, hogy családi vállalkozásból nőtt ki, és az üzleti dolgaik inkább felszedett, mintsem tanult. ezzel nem megsérteni/-bántani akarom őket, szimplán érezhetően nem igazi üzletemberek és csinálhatnák jobban is. persze gondolom bőven nagy a bevételük így is. de ez így "a margóra" kategória :)

    szerk.: markus-t én ~6-8percet próbáltam 1x, annyira sok nem maradt meg, csak az, h valóban nem rossz, de annyira nem fogott meg. mondjuk abban az ársávban nem tudnék magas támlásból jobbat mondani. oklahoma smart volt egy időben, ami baromi jó deal volt 50k-ért, de most már az is 72. Talán a samurai székekre emlékeztet egyébként, azokat is szeretik páran, engem nem fogtak meg (meg alapvetően magasak is, neked tuti nem lenne jó, max lábtámasszal, mivel én 177 vagyok)

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3094 üzenetére

    Emagra X5 (utolsó oldal) És igen, irodabutik ezen is igazán javíthatna :)

    (#3095) Land: párat próbáltam ezekből, az oklahoma, ami engem megfogott.

    különbség egy gamer székkel szemben: ergonómia. az, hogy ezt a különbséget mikor fogja valaki fizikailag érezni nagyban függ az életviteltől (mozgás mennyisége, mennyi időt ül a székben) illetve az öröklött dolgokról. De alapvetően semmiképpen sem egészséges a full egyenes háttámla anatómiailag.

    De lehetséges, hogy rosszul gondolom, nem vagyok orvos és nagyon sokan veszik a gamer székeket. (mondjuk a ledes ramokat is meg a sennheiser/skullcandy/beats füleseket :)) )

    [ Szerkesztve ]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3135 üzenetére

    x5: több opció van benne (ha megnézed a cseh katalógust, akkor ott látod az összes opciót és irodabutik is tudja biztosítani), 5év garancia (+1év vásárolható), jobban állítható kartámasz

    spinelly: egyedi, rugalmas hát (sztem baromi jó, nekem nagyon tetszett).

    (az árral kapcsolatban pedig szerintem összecserélted, mert pont, hogy az x5 emelkedett 10+%ot, a spinelly ára nem változott :) )

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Cruzito76 #3137 üzenetére

    ezt így nehéz leírni (legalábbis számomra...). van tartása, de nem full merev.
    videó: [link]

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák