Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    Kicsit írok a BEKANT asztalról is, mert egyúttal azt is vettem.

    Saját fotók (ez a 80 x 120 cm változat):
    (A második fotó természetesen a régi asztal.)

    bekant_01
    bekant_02
    bekant_03
    bekant_04
    bekant_05
    bekant_06
    bekant_07
    bekant_08
    bekant_09
    bekant_10
    bekant_11
    bekant_12
    bekant_13

    Nem rossz asztal, tényleg kényelmes, bőven van hely a lábnak minden irányba. Elvileg a magassága módosítható, de ezt nem próbáltam még. Széle lekerekített, ami szerintem fontos. Jól is néz ki, bár nekem ezen falszín mellett túl világos. A gépet több helyen próbáltam, alá nem tudom berakni, sem oldalt, sem hátul hosszában, nem fér el. Ha az asztallapon hagyom, az túl otromba. Egyelőre jobbra mellé leraktam két fenyőlécre a gépet. Az asztal sajnos szerintem nem elég stabil! Ahogy gépelek, a monitor már beremeg tőle. Van az asztalnak egy enyhe kilengése. A lábat alul 2-2 csavar fogja, felül pedig 1-1 db. Ezenkívül az én példányomon az asztallap kicsit görbült is (homorú), azaz két oldalt a lap nem fekszik fel síkban a vaskeretre. Amúgy a vaskereten hegesztási hibák is vannak, mert az egyik keresztrúd félre van hegesztve, azaz rúd egyik felülete kiáll a síkból. De végül is ez ebben az esetben nem jelentett problémát, mert úgy fordítottam a vaskeretet, hogy az asztallapot a síkból kiálló rész ne nyomja alulról. A lap rögzítéséhez műanyag csapokat adnak, ami a görbületet nem tudja ellensúlyozni megfelelően. Mondjuk ha a kap sík lenne, a rögzítés szerintem nem okozna gondot.

    Összességében, nem atomstabil, ez a legfőbb gondom. Emiatt sajnos meg kell válnom majd tőle. Olyan asztalt fogok készíttetni, ami asszimetrikus lesz, a jobb lábat beljebb rakatom, hogy a számítógép kényelmesen elférjen és a polchoz is hozzáférjek valamelyest. Csak a lap magasságát kell eldönteni.

Új hozzászólás Aktív témák