Új hozzászólás Aktív témák

  • sirdond

    őstag

    válasz mattew #2293 üzenetére

    Igen, meg vagyok vele elégedve. Bár ezt a pár hónapot annyira azért nem nevezném hosszabb távnak :)

    Igen, az anyagminőségre nem lehet panasz, ezt talán a kezdeti hozzászólásomban is írtam.

    Nekem nem a hálós ülőfelület van, hanem a szivacsos. A hátlap viszont hálós, de az nem volt probléma, mert az előző (sőt az az előtti is olyan volt már).
    A hálós ülőlapot viszont már nem mertem bevállalni, mert nem tudom elképzelni,hogy az több óra ülés után is kényelmes maradhat. Egyébként a full extrás változatot vettem ,amiben minden benne van. A fejtámla elsőre szokatlan volt,de azóta megszoktam és hátradőlve kifejezetten jó,hogy ott van.

    A karfákat viszont leszereltem, mert sehogy sem tudtam úgy összelőni az asztallal,hogy jó legyen, de ez megint csak nem a szék hibája, inkább az asztalom sajátossága. Az tetszett, hogy négy dimenzióban állítható a karfa és nem zártam ki teljesen,hogy valamikor nem kerül vissza. Az utóbbi pár hétben viszont azok nélkül vagyok és egyáltalán nem hiányzott eddig.

Új hozzászólás Aktív témák