Új hozzászólás Aktív témák

  • degh

    tag

    válasz kali #1430 üzenetére

    igazad van, nem csak a kötözködés megy, és ezt azért tudom írni, mert Biriboyka hozzászólt. szerintem az érthető, hogy az én szemszögemből adom elő, mert én így láttam a történteket, és nem arra lett volna szükségem, hogy sajnáljanak, hanem, hogy tanácsot adjanak, mert mint említettem számomra elég fontos a jogsim. múlt héten 1000km-t simán le tudtam volna vezetni, mert pár ismerősért/rokonért el kellett volna mennem, mert ugye vasutas sztrájk volt.
    a rendőröket nem szoktam szidni indokolatlanul, csak úgy mint mást sem, sőt általában jó véleménnyel vagyok róluk.
    mielőtt beírtam az első kommentet, csak az első oldalt olvastam végig. ugye a topic úgy indult, hogy esetek a rendőrökkel, nem pedig úgy hogy rendőrök topicja, de ha végig olvastam volna nem kommentelek. már most ez van.
    elfogultságom annyi, hogy tudom, hogy nem fogyasztottam illegális tudatmódosító szert. amit fogyasztottam, nem illegális tudatmódosító szert, azt pedig ki is pihentem, mielőtt újra volán mögé ültem.(de mivel nem alkoholról van szó, ezért el is vagyok ítélve...)

    8

Új hozzászólás Aktív témák