Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz barcalaci84 #31387 üzenetére

    Nem a CV1-hez hasonlítok... Elég sok headsetet próbáltam már, az Index és a Pimax-ek maradtak ki csak jah meg a Reverb. :DDD . Egyébként ha már sok headsetet kipróbálsz akkor bőven átjönnek az ilyen összehasonlító videókban látott különbségek nekem legalább is nem esik nehezemre elképzelni, ha volt rajtam az egyik HMD és mellé tesznek egy képet, hogy ilyen a másik, akkor milyen lehet mikor felveszem. Nyilván nem pont ugyanolyan, mint amilyennek elképzeli az ember, pont ezért volt meglepetés számomra a Rift S és a Cosmos képe is pozitív értelemben.
    De egyébként most nem rólam van szó, te állítod, hogy semmit nem érnek ezek az összehasonlító videók pedig neked ha jól emlékszem Rift S-ed is volt most pedig Reverb-öd van. És én csak azt mondom lehet, hogy neked nem ér semmit, de ezért izomman-re meg rám kár loloznod...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák