Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Raysen623 #300 üzenetére

    Nem akarok VGA témába belemenni mélyebben a topikban, de te nagyon rosszul informált vagy ezen a téren. Ajánlom ezt a két hete megjelent cikket.

    Egyébként tökmindegy zöld vagy piros, ha kell a teljesítmény (VR-hoz pedig kell), mindkettő fogyasztani fog. Én ezért is tervezek nagyobb tápot venni, de egyáltalán nem mindegy, hogy 10W-al kevesebb vagy több a fogyasztás. Már csak hőtermelés szempontjából sem.

    Nézd meg a csúcskártyákat, melyik mennyit eszik és mekkora az üzemi hőmérsékletük azonos teljesítmény mellett (ezt úgy értem, hogy ugyanabban a játékban ugyanabban a rendszerben azonos FPS-t hoz vagy más benchmarkban azonos pontszámokat). A zöldekre ebben eddig mindig megverték őket. Miért fontos ez számomra? Stabilitás, megbízhatóság. Nem csak a kártyára de az egész rendszerre nézve.

    Amúgy meg ha lesznek pontosabb dátumok VR, és mindkét VGA gyártó terén, akkor újra átgondolom a dolgot, én még semmit nem döntöttem el! :K Annyit mondtam, hogy eddig a zöldek felé húz a szívem, mert AMD-től több üres ígéret is jött már. Ha minden aktuális lesz, akkor a tesztek és árak alapján a legracionálisabb választás mellett teszem majd le a voksomat. :R

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák