Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz evitiguF #19767 üzenetére

    Azt tudom csak tanácsolni, hogy először az alap pályákat pörgesd ki minimum Hard-on mindegyiket és azok közül ami tetszik egy-két pályát csinálj meg experten is. Csak ez után fogj hozzá custom songokhoz. Ugyanis a custom songokba mindenki azt tesz amit akar. Ha valaki vicces kedvében van akkor Easy fokozatban készít olyan pályát, hogy az már Expert+...
    Egyébként nem csak onnan: ha akarsz készíthetsz saját pályát és azt is beteheted.
    A pályát mindenképp el kell készítenie valakinek. Automatikus generálás nincs a játékban.
    Ne akarj egyszerre mindent. Először az alap pályák ahogyan írtam és utána lesz majd sikered custom songokban amiket egyébként "le kell vadászni".

    Pályát vadászni többek között itt is tudsz: bsaber.com
    Felső menüsorban: Songs -> Browse Songs by Difficulty. Aztán itt lehet szűrögetni-keresgélni.

    Első körben custom songok közül merem ajánlani a Seven Nation Army-t és a Danger Zone-t. Ezek hardon sem túl nehezek viszont élvezhető pályák. Ha a zene nem jön be akkor bocsi. Ha az alap számokat végignyomtad hardon, párat pedig experten akkor lehet menni Imagine Dragons nagyobb letöltésszámú számaira (több is van ugyanabból a számból feltöltve, az értékelések és a letöltések száma a mérvadó, mindig nézd azokat a mutatókat).

    A sokadik módja a custom songok turkálásának az, hogy megkérdezel tapasztaltabb játékosokat mit ajánlanak amit most meg is tettünk. :DDD

    (#19777) tobias88888: Bár nekem csak CV1-em van de a korábban linkelt videók amikben lencseképeket is mutattak engem meggyőztek arról, hogy nem olyan fontos számomra a fekete, mint ahogy gondoltam, sokkal fontosabb a subpixelek száma a csökkentett SDE miatt (számomra). Ha ebben a témában hánykolódsz te is akkor szerintem lapozz vissza vagy keress YT-n videókat erről a témáról, most már azért van fenn több is talán.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák