Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz wollnerd #13780 üzenetére

    Könnyen lehet, hogy a 970 kevés az elite-hez de majd a kollégák hozzáteszik a saját tapasztalataikat. Nekem az 1070 is kevés hozzá, bár én supersamplinggel próbálgattam.
    Itt egy reddites leírás hogy hogyan tudod bekapcsolni az fps számlálót, olvasd el és ha nem érted megpróbálunk ismét segíteni.
    A folyamatos élményhez a 90 fps az amire szükség van. Soknak hangzik, de ez van ha VR-ozni akar az ember. Én is sokat butítok a grafikán de az első nekem mindig a 90 fps, aztán a supersampling és utána jöhet bármiféle csilli-villi grafikai beállítás, amúgy én is low-on nyomom a játékokat.

    "Gondoltam arra is hogy hagyományos módban futtatva a fraps-sal nézem az értéket" Arra gonmdolsz, hogy a monitorra tükrözve? Csak mert az nyilván a monitorra vetített jelenet fps-ét számolja, nem a headsetben megjelenő értékeket tükrözi.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák