Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz vargalex #9009 üzenetére

    Köszi! A sok olvasgatásban ezen valahogy áttsiklottam. Én már a 15.05.1 verziót raktam fel, gondolom akkor ez a figyelmeztetés erre is vonatkozik. Nem csak a 14.07 és 15.05-re.

    Ezt a failsafe részt olvasgattam, póbáltam értelmezni, de valahogy nem működik a leírás szerint.
    Ha jól olvasom, akkor ki kellene húzni, a tápkábelt, LAN1-portjával összekötni egy pc-vel, ott beállítani az ip-t statikusan 192.168.1.2-re, várni a DMZ led felvillanására (ez pontosan melyik is, azt nem tudom, talán a lan1 port (?) lehet), ez ha megtörtént, akor rögtön benyomni a resetgombot, ezután ennek a DMZ lednek háromszor kéne felvillani, ekkor telneten be lehet lépni jelszó nélkül és már lehetne is konfigolni.
    Mindenféle variációt kipróbáltam, de semmi nem működik.
    Ha kihúzom a tápkábelt, lenyomom a reset gombot, majd eközben dugom vissza a tápkábelt, akkor beáll egy olyan módba, amiben vagy villog a Power led vagy egyáltalán nem világít, viszont a LAN1 port világít, ekkor nem érhető el semmilyen módon az eszköz 192.168.1.1 címmel, próbáltam telnettel 23-as 2323-as portal is, ssh-val, böngészővel, de semmi. Aztán egy tápkábel ki/be újraindítással, visszaál a normál működésbe, azaz elérhető a webfelület, ssh stb.

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák