Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz kazsmerlaca #37469 üzenetére

    Valaki azt ajánlotta hogy próbáljak külső ssd-re egy time machine mentést.
    Na most ehhez nem értek, de ez fel tudja installálni nekem a NEM app store-ból származó szoftvereket is?

    Én is úgy érzem hogy lehet akármekkora nagy király az alma, az a biztos ha megint minden 0-ról be van állítva és tisztán felinstallálva.
    Azért megpróbáltam hátha van könnyebb megoldás :D

    // Az új mac setupolásról majd lehet írok egy összefoglalót, és belinkelem az elsőnél is kimentettem a nem egyértelmű dolgokat amelyekre főleg itt, meg a guglin találtam választ, igyekszem majd összeszedni mind, hátha segít majd valakinek aki winről jön, és szeretné a leggyorsabban hasonló hatékonyságúan beállítani a gépet. //

    --más--
    Van rá opció hogy macen finderben barangolásnál is működjön a back és forward gomb az egéren? Logi g502 egér, nem értem miért nem megy, igaz nem tudom hogy kellene menjen alapból, vagy lehet-e egyáltalán.

    Illetve hasonló gond, habár ez már advanced lvl, ha esetleg valaki használ logitech egeret és tudna tanácsot adni:
    a logi program fent van, amivel 2 gomb át van állítva F21 és F22 -re, hogy bizonyos programokban használhassam, de valamiért nem ismeri fel, pedig pont ugyan úgy van beállítva mint win alatt.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák