Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz batai15 #619 üzenetére

    itt sokan a Race sorozattal játszunk, lásd 1. hsz. Ha elkezded érdemes először első kerekes kocsival menni, esetleg semi pro beállításokkal, ami ad némi segítséget. Aztán ha már jól megy, ismered a pályákat, a féktávokat, akkor mehet a hátsókerekes BMW például, meg a pro mód segítségek nélkül.. És ajánlom, hogy minimum egy Logitech MOMO kormánnyal kezd.

    A multi itt ugy szokott menni, hogy megbeszéljük itt, valaki csinál szervert, a többiek belépnek az itt kapott jelszóval például és csinálunk pár fun race-t azaz ilyen kötetlenebb buliversenyeket, különböző kategóriákban. De vannak komolyabb ligák is, oda ugy érdemes csatlakozni, hogy már elég jól megy..

    Én azt javaslom, vedd meg a steamen a Race injection-t, nem drága mivel elég régi játék, és abban sok kiegészítő is van, amik szoktak kelleni a multiban. Játssz vele minél több pályán, és gyere a fanrace-ekre. Multi-nál fontos a fair play, de sokat tudsz tanulni. Megpróbálhatod a játékot "virágbolti" verzióban, vagy talán demo-ja is van asszem, hogy tetszik-e, de adj neki időt, először szokatlan lesz hogy nagyon pontosan tudni kell a féktávokat és nem lehet mindent megcsinálni ugy mint egy NFS-ben, de ha ráérzel rájössz, hogy ez élethűbb és sokkal élvezetesebb! Én is függő lettem, úgyhogy sok sikert, ha van még kérdésed irj itt bátran.

Új hozzászólás Aktív témák