Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    válasz SamuraiKenji #197 üzenetére

    Én az időpontot. a 16-19 közötti tartományt adtam meg kiindulásnak,mert vannak páran,akik 21 óra után már mást csinálnának,nem a kormánnyal akarnak zörögni...Ha figyelembe vesszük a futamok idő tartamát, az nem 20 perc lesz..Akár sprint jellegű,akár hosszú távú, biztos lesz 2 óra...21 órai kezdéssel végeznénk 23 órára.
    Míg ha 19-kor kezdünk legkésőbb, akkor 21 órától szabad a péntek este. :D Én ezért javasoltam ezt az idő vallumot :D

    Sajnálnám, ha egyedül TE maradnál ki belőle.. :O :((

    Arról nem is beszélve, hogy péntek este 21 órára sztem az emberek 80 %-a,(akár suli,akár meló miatt)totál fáradt lesz...Én legalább is eddig úgy voltam vele,hogy pénteken legkésőbb 22-kor már ágyban voltam, max az asszonyra jut "energie",másra már nem :D :D Hétköznap meg a szerdai lenne viszonylag tűrhető, ez is olyan forma elgondolás szerint, hogy akkor még van az embereknek ingerenciájuk mindenhez, elvégre ahogy a dal is mondja:"..szerda az jó nap, majd dógozok hónap.." Na már most ugye, mivel ez meg hétköznap, megint késő a 21 óra..(reggel kelni kell, etc..).Szal, nem hasra ütöttem az időpontokat tekintve, elhiheted :D Filóztam rajta egy picit.. :K

    más: Pályák a felsorolt sorrendben lesznek, talán a 2 német futamot lehetne megcserélni, mer ta Nürnburgring van közelebb Magny-Cours-hoz, ezt felcseréltem véletlen :D(ha az "utazás"-ra is figyelnénk, csak akkor érvényes :D :D)

    Verseny
    Estoril, Portugália, péntek 18 óra (valakinek nem, jó szóljon!!)

    : Practice: .......30 perc
    : Qualification:. 25 perc
    : Race:........... 2X 12 kör

    Előre láthatólag így kéne, de teszteljük majd a hosszabbat is box kiállással.
    Sprint futam annyiból jobb, hogy van második esély...:D
    A Hosszabb táv (min 25 kör) meg izgalmasabb a kerékcserék miatt...Majd elválik :K :K

    Jöhetnek a jelentkezések, bár nem tom,hova kéne írni..? Lehetőleg ne válasszuk 4-en ugyanazt a kocsit-sofőrt :D Enyém a német kupából az ezüst színű 8-as rajtszámú!!! :DD :DD

    Észrevételek, javaslatok még jöhetnek..

    [ Szerkesztve ]

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák