Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz maxcooper #605 üzenetére

    Túl sokat nem tudk róla, a polcon megtekergettem, megnyomkodtam és tetszet. A régebbi kormányok között az FF GP tartozik vele egy kategóriába. Egyik sem egy mai konstrukció. MS mechanikája, ha jól emlékszem kicsit eltér. Míg a GP fogaskerekes, az MS asszem ''drótköteles''. Az effekteket is más szabvány szerint értelmezi. Összessgében a GP-nél egy hajszálnyival jobb lehet(aprólékosabb, pontosabb). Viszont ha figyelembe vesszük, hogy az EX azért egy újabb konstrució, feltehetőleg javított elektronikával, mechanikával, nem biztos, hogy MS-t választnék. Meg kéne nyúzni kicsit mindkettőt, az alapján talán lehetne dönteni. De asszem EX lenne az én választásom látatlanba is.

  • Worm40000

    csendes tag

    válasz maxcooper #605 üzenetére

    Üdv
    Egy MS Sidewindert (USB-s) nyúzok úgy 4-5(-6?) éve, és annyi problémám van vele, hogy a pedálok egy ideig kegyetlenül nyikorogtak (igaz, az egy jó negyedéves nemhasználás után volt), meg a FFB kábele lötyög a kormányon, de ez betudható annak, hogy vagy fél évig gyakorlatilag 90°-ban el volt fordítva a vége, úgyhogy már az is szép teljesítmény, hogy egyáltalán még műküdik. Egyébként szerintem nagyon jó kormány, 6 gomb, 2 váltókar, meg egy gumiszerű borítás (ismerősnek ez a része teljesen szét van menve, igaz az még gameportos őskövület, de a szétment állapot alapján az valószínóleg gumi - ezt nem tudom). A gyári cd-n lévő driverrel tökéletesen megy, igaz a win is felismeri, csak úgy nem lehet 3 axisra állítani. Az FFB erős, a pedálokkal a fent említett évek alatt semmi probléma nem volt. ileltve egy, hogy a legtöbb játék menüje elkezd lefele menetelni, mintha rátenyerelnék a lefele gombra :) . Szóval ha ilyen van, akkor kilép, usb kihúz, visszalép van, de egyébként semmi probléma. Ileltve egy van, hogy pár éve nem gyártják a SW-ket, de ez nem a kormány hibája :)

    up?

Új hozzászólás Aktív témák