Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blountex

    senior tag

    válasz iceman007 #38609 üzenetére

    Kipróbáltam egy régi 5.0 verziót, 5.08at is egyik se volt jó.
    5.09el meg egyszerűen hibás, ki se jön az, hogy csatlakoztassam a géphez a kormányt, egyszerűen csak befejezi a telepítést.

    Kutakodtam még egy kicsit, elvileg azt mondták hogy nem jó az USB 3.0, próbáljam ki USB 2.0-val, de alaplapon már ilyen csati nem szerepel, se a gép többi részén. Van is egy ilyen USB 2.0 adapterem, kipróbáltam nem jó.

    Viszont ami érdekes, hogy amikor a kormányt rácsatlakoztatom a Pc-re (szofver telepítés előtt nem jelenik semmi a eszközkezelőben USB HIDként), akkor az USB HID nem G25ösként ismeri fel a kormányt hanem Driving Force USB (HID)-ként (amikor a telepítő automatikusan kalibrálja a kormányt), ami nem jó, mert G25 kellene kiírnia. A játékvezérlő a nyomtatók beállításában G25 racing wheelt ír ki, de amikor tesztelném a kormány működést már csak driving force kormány jön elő.
    Talán mintha valami blokkolná azt, hogy a HID nem ismeri fel rendesen a kormányt.
    Valószínű ezt illesztőprogram frissítéssel sem lehet helyre hozni eszközelőben.

    Valamint mikor a szoftver telepítem utána G25nél illesztőhibát ír ki.
    Elég érdekes jelenség ez, valószínű, hogy ha újra húzom a windowst akkor megoldódik, anélkül meg csak a szívás van vele.
    Azért köszi a segítséget.
    Itt még az se játszik hogy a laptopról átmásolom a mappát az asztalira, azaz felülírni az egészet, esetleg úgy felismerné a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák