Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Joshi #26473 üzenetére

    TROLL ON
    De. Mindegyik az. Az első, 2015-s kiadás volt az első béta, azóta csak újabb bélaverziókat kapunk :)

    TROLL OFF

    Ez magas labda volt, nem bírtam nem lecsapni :)

    "az adott usb foglalatba dugva"
    Ezt én pendrivval üzembiztosan tudom reprodukálni. Bedugom a pendrive-t, használom, írok rá, kiveszem, majd 1-2 perc múlva bedugom ugyanoda, és nem ismeri fel. Az eszközkezelőben kap egy sárga felkiáltójelet, és ennyi. Restartwindows kell neki. Ezért is "jó" a gyorsindítás, mert gyorsindításnál nem nullázza le az USB-ket, legalábbis asszem, és ilyenkor, egy ki-be dugdosott pendrive nem gyógyul meg akkor, ha kikapcsolod a gépet. Azon tényleg csak az újraindítás segít. (Ha nincs gyorsindítás, akkor újratöltődnek a driverek, pont mint restartwindows esetén, ezért nem gond, ha két kikapcsolás között kivetted az USB-ből a pendrive-t).

    Tököndöföm magam a W10 marhaságaitól. Értem én, hogy jót akarnak, de a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve. Mi (mármint a PH-n járó, és ámítógéphez talán kicsit jobban értő emberek) ezt nagyjából még valahogy tudjuk kezelni, de amikor Marinéni találkozik ilyenekkel, akkor ott vége a világnak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák