Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz neilszab #22741 üzenetére

    PTR ügyben tudsz esetleg adni egy elérhetőséget? Ha tényleg meg lehet oldani postai úton is akkor vevő lennék egy szettre. Azt viszont nem tudom, hogy Leo féle kábelhez hasonló vezérlőt tudnak e építeni, kapható e ilyesmi náluk a szetthez mert ugye T500-hoz csak USB-vel tudnám használni. Régebben ahogy olvastam valaki foglalkozott ilyesmivel is. Azt hiszem analog to usb volt az oldal neve. Leo kábelhez hasonló tudású vezérlőt USB átalakítót csinált a srác ha jól emlékszem. Talán még a felbontás is megegyezett a Leo kábelével. Ha valahogy hozzá tudnék jutni egy ilyen komplett szetthez akkor be szereznék valahonnan egy jó állapotú g szériás pedált. Jó lenne valami komolyabb szett mert t3pa pro ugyan nem rossz de tényleg rövid a pedál út. Egyébként nagyon jó minőségű masszív cucc. Nekem mondjuk erősebb rugó van a kuplung és a gáz pedálban szóval az a része jobb mint gyári állapotában de akkor is csak egy jó minőségű potis pedál. Na meg ha már egyszer magyar mod akkor már ezért is inkább PTR.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák