Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz Teasüti #2033 üzenetére

    Nincs, de nem is értem mire gondolsz. Hát akkor mivel működnek? Fogaskerékkel!!

    és ha van bármi kérdésed, csak bátran! :) Momo vs. DFP kérdésben elég felkészült vagyok.

    (...de ha olyat kérdezel, amire már 20-szor válaszoltunk, akkor kapsz a pofádra!! :D )

    Mind a Momo és mind a DFP elég minőségi, a tapintás, a látvány, és maga a műszaki tartalom, emiatt egyiknél se kell aggódni, sőt! Ezzel szemben a G25-nek eszméletlen gatyi a váltós része....
    Ha nem kizárólag F1-ezni akarsz, akkor nem is kérdéses, hogy DFP (és hogy miért? mert az ég világon mindenben picit jobb), viszont nem nagyon lehet már kapni. Az egy dolog, hogy a neten kint van a boltokban, de elég nehéz ténylegesen találni. Ha meg főleg F1 akkor arra hangulatosabb a Momo..azzal sem jársz rosszul, csak ne legyen neked is peched a pedáljaival...

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

  • enterlaci

    senior tag

    válasz Teasüti #2033 üzenetére

    ...most nincs kedvem gonoszkodni... ;] ...de inkább fórumozok. :P

    A pedálokról én semmi roszat nem tudok mondani, pedig úgy érzem itt a ph-n ez "megszokott". Lehet hogy szerencsém van, pedig nem is igazán vigyázok rá. Itt arra gondolok, hogy amikor megvettem, azt gondoltam, majd mindíg elteszem a dobozába, vagy letakarom, hogy ne porosodjon, mert gondolom az nem tesz neki jót :B Mindenesetre kb egy éve fekszik a földön szerencsétlen. Még semmi baja.

    A momo ff erőssége nekem teljesen meggyőző, sőt a visszahúzó erő még túl sok is, tud lenni. Egy-két óra játék után néha még a vállam is fáj, annyira bika. Egyébként minden paramétert 150%-ig lehet csúszkán állítani, na az meg már durva.

    A momo-nak három! pontos leszorítása van, tehát stabilabban rögzítheted, ha meg tudod oldani, ugyanis a 3. rögzítés a kormányház alsó részén helyezkedik el.

    A külső megjelenésre szerintem jobb momo.

    Én leginkább nfs-t, rbr-t, bmw challenge-t és hasonló game-ket tolok, eddig nem volt szükségem a 900 fok elfordulásra, sőt rally-ban is hasznos a kis elfordulású autó kormány.

    Na azért helyenként szép magyar mondatokat alkottam! :))

    Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

Új hozzászólás Aktív témák