Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz xkoti #10468 üzenetére

    Mivel arcade játékokat emlegetsz....ott a játék maga alkalmatlan arra ,hogy bármilyen kormival élvezhető legyen.....de ez esetben tényleg mindegy mit veszel......
    Én amig az nfs szériát toltam csak billel játszottam...pl G25-el sem jó a Carbon,vagy a Hp..Ráadásul nem is tudod az összes billkiosztást áttenni a kormi billjére.....pl hot HP-nál 1 kézzel vezetsz a másikkal meg tapogatsz nitró Eps meg stb után........ :( .(kevés kivétel a Shift1-2 illetve Grid,vagy Dirt-ek amiket kormival is elég jól lehet tolni)

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz xkoti #10468 üzenetére

    Az a baj, hogy az NFS és tsai igazából tök élvezhetetlenek ilyen kormánnyal is. Sokan azt gondolják - és most szubjektív vélemény következik - hogy szar kormány NFS-hez való, mert oda "elég". Szar kormány igazából semmihez se való, az NFS meg szerintem egy jó kormánnyal se lesz jobb, mert egyszerűen nem arra van optimalizálva, egy kínlódás az egész. Szóval nagyjából azt akarom mondani, hogy szvsz nagyon gagyi kormányt nem érdemes venni semmihez, mert nem adja az élményt. Csak komolyabb dolgokhoz való a kormány (értsd: valamilyen szimulátor), de ahhoz meg a gagyi megint nem jó.

    Sent from my keyBoard

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz xkoti #10468 üzenetére

    Hidd el, ha csak az NFS-ek miatt vennél, akkor inkább ne vegyél. Nekem egy Fanatec GT3 RS kormányom van Fanatec CSR váltóval és Logitech G25 pedálsorral, ennek ellenére az NFS-eket billentyűzettel játszom, mert kormánnyal szinte játszhatatlan, vagy ha úgy tetszik sokall nehezebb játszani velük kormánnyal, inkább idegesítő mint szórakoztató. Na most ha egy több mint 50k-s kormánnyal sz@r játszani az NFS-ekkel, akkor gondolhatod milyen szórakoztató egy 5k-s kormánnyal. Az NFS-ek nem úgy lettek megírva, hogy azokat precíz kormánymozdulatokkal keljen irányítani. Ez alól talán kivétel a két Shift és a régi részek közül a Porsche Unleashed.

    Én azt javaslom neked, ha mindenáron ki szeretnéd próbálni, mert nem hiszel az itteni kormány tulajoknak, akkor próbálj szerezni valahonnan kölcsönbe egy kormányt, ha van rá módod és csak ezután vásárolj.

    Szokásomhoz híven azért leírom: A te pénzed, te döntesz, én biztos, hogy két Ft-ot nem adnék az ilyen kormányokért. Megveszed és pár hét múlva az ágy alatt, a szekrény tetején,.......... stb. fogja végezni.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák