Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz maxcooper #602 üzenetére

    Nem is kell lenézni az ''ócsó'' force nélküli kormányokat:)
    A vibrával már más a helyzet talán, mert még egy force-os kormánynál is zavaró tud lenni, ha az sz*rul van meghajtva és még a játék ffb-je is pocsék, egy vibrás kormánynál még ront a helyzeten az ''idétlen'' rángatózás. Egyrészt szerintem ront a játékélményen is, másrészt ha valamelyik játékban az elért eredmlény is fontos, keményen tud benne hátráltatni. Akkor inkább egy sima, rugós kormány. Igaz, hogy nem ''lazul le'', ha besokallsz egy kanyarban(legnagyobb élmény:) ), vagy nem ráz a rázókő, viszont ha jó az elektronika és jól össze is van szerelve, akkor szinte a legpontosabb irányítást lehet vele elérni.
    Mikor már kezdett rendesen megkopni az egyik régi sokat nyúzott kormányom, bevittem a melóhelyre és addig esztergáltam, barkácsoltam, míg egy full fémtengelyes, két golyóscsapágyas eszközt nem varázsoltam belőle. Imádtam, sehol semmi kotyogás, tényleg ''überállat'' volt. Csak aztán gameportos eszköz lévén, gameport nélkül(ac97 only - kalibrálhatatlan volt pontosan) kénytelen voltam nyugdíjazni.

Új hozzászólás Aktív témák