Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vorontsov

    tag

    Sziasztok miért van az a munkahelyemre bejönnek és köhögnek maszk nélkül és annyit mond influenza a háziorvosa azt mondta,a háziorvosa honnan tudja, ha nem vett mintát....?
    Én is elkaptam valamit 2 hete köhögök és orrfolyás,szemviszketés...
    A műszakvezető előttem volt beteg,amit halottam magas láz-köhögés-bent ventilátorral hűtötte magát...stb...
    A másik munkatársamat megszolták 1 hét után jött be szintén köhög,de legalább arcmaszk lenne rajta,,,ameddig köhög vagy nem múllik el a tünete maradjon otthon,de ha bejön arcmaszkot legalább venne.(háziorvos azt mondta)
    A másik kiesett egy hétre szintén betegen jött be-
    Az egyik nő aki mögöttem ült szintén köhögött..
    Tudok egy másikról aki szintén beteg lett.
    A másik munkatársam az orrát fújta ki ott tekergette a csapot nincsen gusztusom hozzányúlni kinyitni magamnak....érintős kéne(alátartod és folyik).Ajtó előtt megvárt és visszament....
    Postán dolgozok egy olyan részen 20-30-an vagyunk osztályon....
    Nincsen optimális munkakörnyezet ember és ember közt méteres távolság.
    Senki nem hord maszkot.Amikor utoljára voltam bent úgy kiszellőztettek, majd leszakadt a fejem,na mondom ha itt nincsen vírus, majd most lesz bent.
    Akik a fizikai munkát végzik azoknak nincsen kézfertőtlenítő viszont akik az irodai részlegnél vannak azoknál van.
    Az Z állatorvos videóját néztem youtube-on és tökre megijedtem amikor a felületekről beszélt..(részeire gondolok amik a papíron(karton) megmaradnak.)
    [link]
    Egyből a kifizetési és a készpénzátutalási megbízások jutottak szembe amiket sokan fogdosnak.Erről kéz útján vagy lapokat pörgetve több száz és ezer lapos utalványokról van szó amiről a levegőbe kerülhet,ill megfogunk ezen jár az agyam minden nap.
    A másik munkatársam járt piacra hogy most is azt nem tudom mert 2 hete nem vagyok, árulni..Nem is baja nekem tök jó dolog, csak ha elkapja a vírust és az ő immunrendszere erősebb az enyémnél,akkor simán átadhatja nekem.
    Krónikus beteg vagyok én is sajna.
    [link]

    Toroczkai László úrnak is érdekes a gondolkodása az egészről youtube on néztem.
    Engemet még az is érdekelne akik meghalnak milyen gyógyszerekkel kezel(nek)-tek.
    Titkos tudomány-Vegyi és biológiai fegyverek ezt is megnéztem ill.sok mást is.
    Youtube és videa és egyébb oldalakon simán el tudom képzelni amit mond.
    Az egyik munkatársam azt mondta....... csinál a tüdővel...erre mondott valamit amit nem írok ide.

    Ha annyira számítana bárkinek az élete, akkor karanténban kellene az egész országnak lennie.
    Én amikor várakoztam a klinikán a betegségem miatt 6 órát olyan fertőzést nozokomiális-levegőben terjedő kaptam el,ami annyira fájt mintha 100KG-os ember állt volna a mellkasomra.
    Klinikáról annyit--
    Este elgurult a gyógyszerem.
    Antibiotikumot kaptam a betegségemre lelet eredmény-előtt, ami tilos ugyebár...(hogyan adok a betegnek antibiotikumot, ha nem tudom az eredményeket) fájt a belem mert gerd és refluxos vagyok antibiotikum ütött egy nagyot, erre kértem, de sajna az elgurult.
    Nővérke aki estére jött dolgozni :nem hiszem el az este közepén ezzel kell foglalkoznom.
    Csapkodott .....
    Reggel bejött halott német katona mondta nekem, kértem ágynemű cserét fogta és levette a huzatot a földre tette többit meg bele a mosdóba-csapba...Milyen emberrel voltam összezárva???.... akinek szájfertőzése volt...amire nem volt gyógyszer,de amit neki adtak attól meg cukor beteg lett.
    Akkor azt még nem is mondom milyen gyógyszerrel kezeltek...mellékhatása stb.
    Amit ide leírnak úgy igaz sajnos:
    [link]

  • Vorontsov

    tag

    Sziasztok van itt az oldalon aki egészségügyi dologgal lehet zavarni?
    Volt itthon Dr.Chen 1200mg c vitamin -rose hips, comb és hasi rángatózás,végtag görcsök,szédülés ill hátul a tarkómban görcsök jelentkeztek halántékban fájdalom.Hogyan tudnám hatástalanítani ezt a szert,a c vitaminnak nincsenek ilyen hatásai.

    [ Szerkesztve ]

  • Vorontsov

    tag

    válasz #76500480 #89003 üzenetére

    Tüdőgondozóba mentem vissza 34-éves leszek gyerek korom óta asztmás vagyok, ennek ellenére 20-30-percen keresztül magyarázták a dolgokat mit hogyan kell csinálni.A leprahelyeken 1-2 perc tartózkodás is bőven elég.Onnantól kezdve meg nem szűnő köhögés,tüdőgyulladásomat nem kezelték ki már 1 éve,4 antibiotikumnál tartok állítólag feleslegesen,ha azt hiszem a kapanyél el fog sülni,akkor el fog sülni. allergia gyógyszerek sprayk (5 fajta-számon kéne már kérnem ezeknek a kezeléseknek az eredményét valakin pénzbe is megterhelő meg szervezetileg,meguntam amit velem és másokkal csinálnak.) semmi sem jó-használ,monte lukast sandozt kaptam mintha a csontjaimat összetörték volna 4 szem után rosszul is lettem, fogfájások stb,fáradtság láz.
    Ugyanis az antibiotikum megszakította a folyamatos köhögést azért hiszek benne,allergia szarok semmire se jók...se a sprayk. Ebből lehet oldalakon keresztül írni mi az ami velem történik,nem rontom itt feleslegesen a levegőt.Ha asztma okozná akkor a rá felírt szerek pozitív irányba befolyásolnák a betegségemet,sajnos felesleges minden amit felírnak.
    üdv.

    [ Szerkesztve ]

  • Vorontsov

    tag

    válasz LuckyL #122367 üzenetére

    Az majd évek múlva derül ki,ugyanis nekem nem az azonnali kifejtett hatás érdekelt hanem 5-10 év múlva mi lesz,vagy rövidülnek 20-évvel stb.
    Amik visszajönnek a valóságban azoknak van igazságalapja.
    Az igazság a mikroszkópban van benne,vakcinával és vírussal kapcsolatban is.
    Ha konteósok miért nincsenek letiltva,törölve a hozzászólásaikat.
    Deagle2025
    A kisebbségi csávót bevarták mert facebookon kiírta nincsen covid-ezek meg amit művelnek azt szabad.
    Károsultakkal kapcsolatos cikket is kellene olvasni és videókat nézni róla.
    "Gratulálok, sikeresen linkeltél ide köztudottan hibbant konteópápákat."
    Haver teli van velük a net,nem baj?
    youtube:
    -These tiny biobots made from human cells could heal injuries
    -DNS-nanotechnológiával a betegség ellen
    -"Moderna & IBM Just Unleashed AI and Quantum Computing on Disease Treatment...Here's What We Know!"
    Ismerős Elon musk dolgait is nézted?
    Testek internete?
    Ott is olvastam róla:
    gépigeny.hu-fórum- társalgó:
    Minden a koronavírusról (COVID-19)
    ott az oldalon is van csomó videó:
    Háború-vírus-nyomor-gazdaság stb ezek együtt játszanak körforgásban.
    Ha az egyik nincsen van a másik.
    Bogarakról-parazitákról is van szó amik terjesztik a kórokat stb.

    Gondolom te belenéztél a mikroszkópba:
    Ezek az oldalak és emberek miért nincsenek letiltva a netről ha hülyeségeket beszélnek?

    "Galambbal sakkozol haver, teljesen felesleges racionális gondolkodást, alapvető biológiai, fizikai, kémiai és matematikai ismereteket elvárni tőle, pláne kérdéseket feltenni neki.
    Tökéletes példája a kognitív disszonanciának, a Dunning-Kruger szindrómának, és a racionális gondolgodás és logika teljes hiányának."

    Gondolom te vagy a tudás fája.

    orvosok a tisztánlátásért és a tanár-urat is nézem aki sokat elmond mindenről ázsiában szakadtam.
    KÉPLINK:


    Ezek az írások és oldalak és emberek a sima betegeket-tudatlanokat mint ahogyan fogalmaztál meg konteo stb bezavarják,így engem is.

    Én se vagyok tudós csak egy hülye-ezeket olvasom a legtöbb helyen.
    Valami igazság biztosan van valahol,én a munkakörben hallom kinek milyen baja lett vagy nem,az féligazság az tuti, a másik fele az igazságnak a mikroszkópban van benne.

    Azért nem kell terjeszteni semmit se elolvasod-megnézed-amivel találkozol a valóságban mert úgy is visszajön az a valóság-programozott valóság és a mátrix filozófiája a vadrben.

    [link]

    bioRxivHOMESUBMITFAQBLOGALERTS / RSSRESOURCESABOUTCHANNELSSearch for this keywordAdvanced SearchNew Results Follow this preprintSARS-CoV-2 is well adapted for humans. What does this mean for re-emergence?

    ezeket és hasonló oldalakat nézegetek és olvasgatok
    akit érdekel itt megnézheti:

    [link] [link] [link]
    mRNS vakcinázás hamarosan az élelmiszerekben?
    [link] [link] [link] [link] [link]
    [link] [link] [link] [link]

    Nem kell visszairkálni ha nagy hülyeség és katyvasz amit ide kirakok, le lehet törölnie az adminnak,oldaltulajdonosnak,kérem is rá amit helyesnek gondolt, megmaradhat ha és nem zavar senkit se.
    Nekem nem szándékom senkit se félrevezetni,ezeket olvasom és nézem a neten.
    Szerintem valami van ezekben a dolgokban benne,féligazság.
    Ha bárkit sért az írásom jelezzék és töröltessék le az oldalról,köszönöm a segítséget.
    Az oldaltulajdonos admin rá tud nézni ill aki ért hozzá-köszönöm hogy hozzászólhattam.
    Ez a vélemény nem átgondolt, hanem gyorsan reagáltam a fikázásra-senki nem tehet róla ha ilyen infókat lát- hall- olvas aztán visszamondja ezeket és ezért más különféle sértő megjegyzéseket tesz rá,mert tudatlan vagy félre lett vezetve,köztük akkor én is hiába foglalkoztam ezen dolgokkal,vagyis az igazság keresésével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák