Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz tom_tol #90036 üzenetére

    a kulcs egyébként szerintem a még mindig nem teljes átfertőzöttségben lehet. az egy bites felhasználónak van életösztöne, de ha hozzájuk nem jut el a vírus, nem lát belőle semmit. ha eltemeti a rokont, már be lesz csokizva.

    ez olyan, mint erdőbénye település. nagyon sokáig úgy voltak vele, hogy ez az egész olyan városi marhaság, azok laknak egymás hegyén-hátán, nem foglalkoztak a járvánnyal. el is telt sok idő, mire megérkezett a vírus, de végül odatalált. hamar eltemettek 20 embert (az sok egy ilyen kis községben), és pörög tovább a számláló. na, most már nem kell szólni ott a maszkok miatt, hordják.

    nehéz elhinni a brit csúzliról, hogy ahova tényleg bemegy, ott nem lesz súlyos eset.

    (egyébként nekem elég meglepő, hogy amikor betegszállítók, mentősök azt mondják, hogy a rádiójukon már semmi más nem megy, mint hogy korona itt, korona ott, súlyos eset, amikor a dokik azt mondják, hogy ilyet még nem láttak és nem bírják, amikor jönnek a beszámolók, hogy fiatal rokont elvitt, akkor miért kételkedik még valaki ezek valódiságában. az m1 híradót én sem hinném el, de most azért már annyi informális csatornán jön a vészjelzés, hogy igazi rednecknek kell lenni, hogy dafke ne higgye el az ember)

    a lidlis horonymaró egyébként egész használható :DDD

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz tom_tol #90036 üzenetére

    Nincs semmi baj a Lidl-s akciós horonymaróval, csak nem szabad tolni, mert ez húzós-féle és feltétlenül kell az ipari porszívó, különben megnyekken.

    A valóság? Azt látom, hogy az a réteg, amelyik egyelőre megúszta családi-baráti halottak nélkül, még mindig tagadja a valóságot.
    De ahogy egyre több lábon megy át az IFA, úgy változik az emberek tagadási együtthatója.
    Naponta látom, hogy aki tegnap még azért fotelforradalmárkodott, mert nehogymá' ne lehessen kocsmázni, meg gyúrni, azok közül egyre többen dühöngenek a kórházi körülmények és a drámai helyzet miatt.
    Persze még így is elég sokan vannak, akinek eddig a lábfeje előtt megállt az IFA. Irigykedem a boldog tudatlanságukra.
    Ez ilyen...

Új hozzászólás Aktív témák