Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #121556 üzenetére

    Gyapjú kollekcióm van (full és naturtex, még a régebbi fajta), ezt nagyon mosni sem lehet (mosógéppel) és már akkor rá érett egy cserére.
    Volt mikor ki mostam, de centrifuga kicsit "megtépázta" , hiába volt a legkisebben.
    Takarók (van igazi dunyhám is, meg full gyapjú) amik ki voltak rakva 1-2 éve a teraszra télen a "minuszba, de akkor az UV sugárzás jobb neki? (meg a forróság?)
    Családi házban lakok, van nagy udvar is, erkély, nagy terasz meg bármi megoldható.
    Szellőztetés van minden nap (télen is) , ez alap.
    Vannak tollas párnáim is szekrénybe elrakva (vadi újak - kis+nagy párnák) ami már jó pár éve ott vannak :B /gyapjú után vettem, mert az duplán volt kötve/varrva és mégis a gyapjú szálak ki-ki jöttek, 1x még cseréltettem gariba a teljes szettet a gyártóval, de ez sem igazán jó! ~ naturtex)
    Amúgy gondolkoztam a full liba/kacs pelyhen is, ami jobb volna és nem is olcsó. :D

    Most néztem, az új párnák 100% szürke kacsa toll (2 kis és 2 nagy párna) de van bambusz (kis) párnám is 2 db (az is benn a táskájába, vadi új)
    Akkor ajánlott a teljes szett csere, a takaró is, vagy annál elég a "napoztatás" :F

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák