Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz atee_13 #137352 üzenetére

    +1

    Ha a foci lett volna fontos, akkor úgy játszik a Dinamónál, vagy a törököknél, hogy felfigyeljenek rá nyugaton.

    Mondjuk annak örülök, hogy nem került a Vidihez.

    https://www.coreinfinity.tech

  • Peterhappy

    őstag

    válasz atee_13 #137352 üzenetére

    Nem figyeltek? Hát Zsuzsika tegnap elég világosan megmondta, hogy - idézem - "sosem motiválta a pénz."

    Épp tegnap este példáloztam baráti körben Lipcsei-vel, akit nagyon kedveltem és játékosként nagyon sokra tartok, de a pályája végén (a súlyos sérülése után) már csak azért játszott, hogy megdönthesse Sárosi Gyurka rekordját.

    Viszont és ellenben ott van Leandro, mikor visszatért. Kapott két meccset szélsőhátvédként és a fejünket vakartuk, ki lehetett olyan hülye, hogy hazahozza. Aztán középhátvédként magára talált és éveket lehozott tanári módon. Somalia nem jó példa, de a téli visszatérése után ahogy játszott, fogtuk a fejünket, és könyörögtünk, hogy inkább tízen, de nélküle folytassuk. Most a Csapat egyik legjobbja.
    Gera meg Gera.

    Ez fejben dől el. És ebben Juják nem jó.
    Én így is elismerem a pályafutását - többre vitte, mint én -, a kivételes technikáját, soha nem ekéztem, támadtam vagy drukkoltam ellene, de valljuk be őszintén, sokkal többre vihette volna.

    És igen, az orosz szerződéssel az eldőlt, hogy Nyugat-Európában Ő megszűnik létezni.
    Mert ok, hogy nem volt talán elég jó egy L'pool-hoz, de a PSV-t - mondjuk ki - kinőtte. Úgy lógott ki onnan, mint Dominik a Salzburgból. Nem túl látványosan, nem minden meccsen, de lerítt, hogy azt a szintet kinőtte.
    És ha nem a 'pool-hoz igazol, de mondjuk egy Villarreal szintű erős spanyol középcsapathoz (vagy némethez, esetleg angolhoz, bár utóbbiban szerintem elnyomták volna), akkor a fejlődése továbbra is garantálva lett volna, pár év múlva még mindig tovább léphetett volna.
    Mert Balázs 24 éves volt, mikor az Anzsi-ba igazolt! Fiatal volt még, igenis lett volna még benne fejlődési potenciál!

    A Fradiba jött volna, tudomásom szerint nagyon szereti a Fradit, de már nem hozza azt a szintet, mint tud. Nem bírta Rebrov edzéseit. Az sem véletlen, hogy a végén az MTK-nál is annyit mondtak neki, örülnének neki, de nem tudják garantálni a kezdőcsapatot.

    Sok debreceni fiatal leshet el tőle dolgokat, remélem jó hatással lesz az ifikre és talán az ifik is rá. De pl. alázatot, munkamorált ne tőle próbáljanak eltanulni. Mert sok egyéb mellett épp ebben volt még igen erős - és ez az, ami az orosz évek alatt kikopott belőle. Az arab világot meg hagyjuk is.

    Szerk: Gera majdnem két évvel idősebb volt, mikor hazatért. Az első meccseken látszott, hogy nem levezetni jött vissza.
    És az sem gyakori, hogy egy 38 éves játékos (épp a születésnapján) klasszikus mesterhármast szerezzen. (már ha nem Zlatan-nal kezdődik a neved).

    EBBEN a gólban minden benne van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák