Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz mephi666 #134635 üzenetére

    Visszataszító a sztori, én már alaposan kidühöngtem magam rajta tegnap.
    Özilt is el kellene cserélni valakire - Bale-n kívül kb. bárkire a világon.
    Ha most Aubameyang is hosszabbít, még 30 dolgozót elküldenek?

    De fejétől bűzlik a hal. Szintén tegnapi hír:
    "... a profikat foglalkoztató harmadik vonalban (League One) 2.5 millió font (962 millió forint) lehetne egy játékos legmagasabb éves fizetése, míg a szintén profi negyedik osztályban (League Two) 1.5 millió font..."

    Hamilton meg sorra nyeri a F1 világbajnoki címeket. Vitathatatlanul a legjobb, meg is érdemli, de ha nem lenne, szorosabb végkimenetellel ugyan, de talán a szintén Mercedes-es Bottas lenne a világbajnok.
    Miért írom ezt? Mert a pandémia miatt a Daimler 15000 (!!!) dolgozó elbocsátását tervezi/tervezte, még a pandémiás időszak előtt - nem hiszem, hogy jobb lett azóta a helyzet, sőt. Erre HAM előállt azzal, hogy az eddigi 20m helyett ő évi 40m EUR-t szeretne keresni.

    Továbbra sem értem a klubokat, a horror igazolásokat. Én inkább lapulnék most pár évig, eladnám aki nem megy bele a fizetés-csökkentésbe, de még egy-két zártkapus félidény és a Bayern leszámítva kb. minden csapat csődbe mehetne.

    A Barca elnöke (bartomeu csupa kisbetűvel) azt mondta, a pandémia náluk eddig -200m EUR. Másnak nem? Oké, hogy a Barcánál eddig is rosszabb volt a fizu/bevétel arány (erről nemrég beszélgettünk), de ahol jobb a hrelyzet, ott csak 100-150 mihály a bukta???
    Mindegy, legalább nem pazarolják a maradék hitelt pénzt Juniorra.

  • bagyulajuve

    addikt

    válasz mephi666 #134635 üzenetére

    itt amúgy a csapatok vezetősége a legnagyobb ludas, össze kellene fogniuk és a fizetéseket 30%-kal csökkenteni a rendkívüli helyzetre való tekintettel, de tényleg az összes csapatnak, hogy ha valakinek nem tetszik, akkor ne tudjon eligazolni - ha meg marad és így sem fogadja el akkor nem engedni meg, hogy pályára lépjen

    tudom könnyű ezt mondani, de hihetetlen, hogy ennyire elszállt keresetek mellett egy klub ilyen döntést hoz

    Resistencia eterna

Új hozzászólás Aktív témák