Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jericho69

    tag

    Tegnap reggel meghozta a futár a "gamer csomagom", benne egy Roccat Kave fejhallgatóval is. Hát azt kell mondanom nagyon jó kis fejes. Én nagyon kényelmesnek találom, még hosszabb játék után sem nyomja sehol a fejem/fülem. Az elején kissé doboz hangja van, de megfelelő hangkártyával és egy kis állítgatással ez is orvosolható. Összességében megvagyok elégedve a hangjával, mély is van benne kellő mennyiségben. Viszont ezt a mély hangok alatti vibrációs dolgot sajnos nem sikerül belőle előcsalnom. Helyesebben egyszer sikerült, rezgett is a fejemen veszettül, de aztán valamit állíthattam és azóta bármit csinálok semmi. Akinek van ilyen fejhallgatója annál mi a helyzet? Működik nála a dolog? Akinek Asus Xonar hangkártyája van mellé annak még jobban örülnék :)

  • jericho69

    tag

    válasz Geea250 #4129 üzenetére

    Első használatkor kicsit doboz hangja van, de egy megfelelő hangkártyával és jó beállításokkal nagyon szép, erőteljes hangzást lehet varázsolni neki. Nekem is ilyen van és én pl. imádom. Játékok alatt pontosan meg lehet állapítani, hogy hol tartózkodik az ellenfél. Engem ez miatt is bannoltak rengeteg CoD4 szeróról, mert még az előtt le tudtam lőni az ellenséget falon keresztül, mielőtt megjelent volna... :D
    De... Most küldtem vissza fél éven belül a 2. darabot ami megadta magát garanciáztatni.. Sajnos ezzel nem csak én vagyok így, nagyon sokan panaszkodnak, hogy tönkre megy, el kezd csörögni egyik oldal és rajtam kívül még sokan vannak, akik a 2., 3. ilyen fejhallgatójukat használják. Arra is vigyázni kell, hogy könnyen eltörik a fejpánt és hangszóró találkozásánál a fejhallgató. Árgépen is sok panaszt olvashatsz erről. Szvsz. én adnék neki egy esélyt, mert ha kifogsz egy hibátlan darabot és sokáig jó lesz, akkor nagy élvezetben lesz részed, de én meguntam a garanciáztatását és inkább másik márkát választok.

    [ Szerkesztve ]

  • jericho69

    tag

    "viszont a hiba még a garancia lejárta előtt előjön"
    Ez olyannyira igaz, hogy van mikor a garanciából vissza jött fejhallgató már a dobozából kivéve hibás... Lásd. pl. nálam :U
    Most is épp a 3. ilyen fejhallgatót várom vissza garanciáztatásból, de a sűrű meghibásodás ellenére sem tudnék másik fejhallgatót elképzelni magam mellé (na jó egy g930-ra azért elcserélném), mert hatalmasat tud szólni. Nem kicsit tud dobni az élményen 1-1 film vagy játék pörgősebb jeleneténél, ha egy ilyen van a fejeden.

Új hozzászólás Aktív témák