Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebixxx

    tag

    válasz bombibmw #22005 üzenetére

    Koszonom szepen, de azt hittem sokara fog valasz jonni mert az elso kerdest 2 napja tettem fel es tegnap le is torott a logo fules resz amibol jott ki a kabel igy fules nelkul maradtam... Logitech markat szeretem eddig nem csalodtam bennuk soha, eger, bill, hangfal, fules eddig mind jo volt, ezert nezelodtem a Logitech haza tajan picit es az elobb rendeltem egy Logitech G533 wireleses fulest, jokat olvastam rola es mivel kenyelmi szempontbol biztos van olyan jo mint a g430, hangzasra talan meg jobb is a vezetek nelkuliseg nem volt szempont, de vegulis jo lesz, ha 1 vezetekkel kevesebb log... Remelem tenyleg hozza az elvartat...

    Irorszagban elek igy hardverapro nem jatszik sajnos na meg mast szerettem volna kiprobalni, ha mar igy alakult, ugyhogy Amazonrol jon 100 euro volt, majdnem ennyibe kerult a g430 is mikor vettem...

    Most jon a turelmetlen varakozas... :))

    Majd, ha megerkezik irok ide par sort a szemelyes tapasztalatomrol, bar nincs sok tapasztalatom fulesek teren mert a g430 volt az elso, de azt tudni fogom, hogy ahhoz kepest milyen... :K

    I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Új hozzászólás Aktív témák