Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 9L7V

    csendes tag

    válasz donceleger8 #4400 üzenetére

    ...már kezdem érteni....?
    De a Samsung UE46ES7000 (állítólag szuper tv) lejátsza az m2ts fájlt külső 2,5"-os vinyóról.
    Letöltöttem: Erőszakos Múlt BD25 "A History of Violence [ imdb: 7.5 ]" filmet
    (BDMV/STREAM/00000.m2ts 17.67 GB--- kimásoltam külső vinyóra) és meg tudom nézni. A vinyót direkt csatlakoztatva a tv-hez.
    Igaz, hogy ez csak "egy" m2ts fájl. És nem 3D.
    És ha jól értelmezem a 3D-hez "két" m2ts fájl szükséges.
    Van egy asztali (munka) gépem NVIDIA Geforce GT520 Videokártyával, ami alkalmas (lehet) Blu-Ray 3D-re, (a dobozán lévő feliratból következtetve) csak "messze" van a Samsung-tól. És ezért nem is próbálkoztam a Daemon Tools-Power DVD 13-mal rajta. A Laptop viszont mellette van. De nem tudtam, hogy nem alkalmas a videokártyája arra, amit elvártam tőle.
    Ezért akartam(volna) hozzájutni "valahogy" a 3D film m2ts fájljához. Hogy külső vinyóra másolva (direkt csatlakoztatva a Tv-hez) meg tudjam nézni.
    De úgy látszik, ez nagyon ki van találva, hogy ne legyen egyszerű, ahogy én (mint laikus) gondoltam
    ( :(( De még mindig reménykedem, van valami megoldás számomra anyagi beruházás nélkül...vagy mégsem?...)

    Kinéztem egy 3D BD25 filmet is, amiben "csak egy" m2ts fájl van. Olvastam a véleményeket, azért nem töltöttem le (azért nem lehet 3D, mert csak egy m2ts fájl van benne?)
    -----Jackass 3D BD25 --- BDMV/STREAM/00246.m2ts 20.47 GB-----

    ...és nagyon köszönöm az eddigi hasznos információkat!!!...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák