Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    Sziasztok,

    Segítséget kérnék, egyszerűen nem tudok kiigazodni az lcd/led tévék világában... Szóval, kb. tíz éves képcsöves tévénket cserélném le valami laposra... A felhasználás átlagos, tévézés, néha foci, néha film. Nem vagyok hardcore filmnéző, játék nem érdekel, smart funkciók sem. Van viszont egy kétéves kislányom, aki meséket néz. Kb. 2,5-3 m távolságból néznénk, de szempont az is, hogy a gyerek sokszor leül a tévé elé viszonylag közel, és onnan nézi... Szóval ne legyen túl nagy sem.

    Méretben 42"-ra gondoltam, a 46 már talán sok lenne.

    Innen nézve egyszerű, egy 42"-os tévé kellene, jó képminőséggel. Árban 300.000,- Ft körül lenne a plafon, de ha valami bestbuy van, elmennék 350.000-ig.

    Néztem a Samsung f6510-et (bár ez 46-os), és a sony w8-at (KDL-42W805A). Az utóbbi képe szebbnek tűnt (ugyanazt a tv-műsort kapcsoltattam be mindkettőn), de nem vagyok biztos benne, hogy a media markt-ban optimálisak a beállítások... Szóval ha most döntenék, a w8 lenne, 42 colos.

    De bizonytalan vagyok, ezért tanácsért jöttem... Persze bármilyen más típus szóba jöhet, nem csak a fenti kettő.

    Köszönöm a segítséget előre is.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák