Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bocX

    tag

    válasz delirobi #1076 üzenetére

    na akkor én leirom a saját(!) szubjektív véleményem ez is hátha segít valamennyit.
    szóval én is nézegettem a 2.1-eket. én anno logi z3at nézegettem.
    én genius cuccokért nem vagyok oda, semmilyen formába, valahogy nem jön be.
    pár hsz-t eolvasva más forumokba is a logit ajánlották. akik már vettek tapasztalatból irták hogy jok. szóval a x230 logi ár/teljesítmény arányban éri meg talán a legjobban. asszem 8k most az ára kb

    sok munka és ugyanannyi lazaság

  • bocX

    tag

    válasz delirobi #1084 üzenetére

    attól hogy nagyobb a mélye nem biztos hogy nagyobbat szól, max lehet huppog, vagy puffog - de ez csak egy feltevés, mert itt jelen esetben 10cm az más, mintha csak 2-3cm-ről beszélnénk - szal nem feltétlen mert nagyobb szebben szól. nekem a lényeg szép mély legyen, és nem feltétlen a tányér legyen batár nagy.
    én totál szubjektív(!) választ irtam le - lehet kicsit elfogult vagyok.
    nem vagyok hozzáértő a témában, engem hallás alapján győz meg leginkább. amit legtöbben leirnak, az csak irány, tapasztalat, kinek mi jön be, vélemények. ha nem hiszed, és van rá lehetőséged, akkor menj be egy nagyobb műszaki kereskedésbe (pl akár egy MM), és hallgasd meg mind2-t ha van rá lehetőséged és eldöntöd neked melyik teccik.
    meg én ár/teljesítményt irtam. nemtudom a genius mibe kerül, nyilván a logiba is vannak drágább 2.1-ek, gondolom a geniusba ugyanigy. a geniusról nem sok tesztet olvastam, nemtudok nyilatkozni, az árát sem vágom.

    de ha nem sürgős akkor várj még kicsit, majd jönnek a okosok, és ők megmondják mi a jó, én csak kis hal vagyok a vizben.

    van geniusnak amit elég sokan szeretnek 5.1-es változata SPH-F vagy mi, van belőle több fajta 800as 1000es meg 1300as, vagy mittomén, lehet hüjeséget beszélek. pl csomóan odavannak érte, én spec én nem.
    mondjuk legjobb a saját szerelésű dobozok, meg hangcuccok, csak ott jóval drágábban tudsz belőle kijönni, ha kicsivel normálisabb cuccot akarsz szvsz.

    mindenesetre ez is csak egy vélemény a sok közül, amit én leirtam


    jha, és azt vedd meg ami neked teccik!!! volt aki azért járt szarul, mert neki annyira nem jó a zenei hallása, megvett egy olyat amit igazából tesztek alapján nézett ki, merthogy jó, de igazából haverjánál nem hallott különösebben mást egy másik kiszemelt hangcucctól mint az övé, és megbánta mert a másik (haverjáé) az jobban teccett neki ;)


    [Szerkesztve]

    sok munka és ugyanannyi lazaság

Új hozzászólás Aktív témák