Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morfondőr

    őstag

    Üdv!
    Kicsit komolyabb 5.1 hangszóró szettet keresek, eddig két versenyzőre szűkítettem le a kört:
    Logitech Z906
    Edifier C6XD
    Első körben leszögezném, hogy nem vagyok audiofil, főleg filmekre és játékra kellene a szett, de azért szeretném, ha jól szólna és nem hangerőben, hanem minőségben. A kettő közül melyik lenne az ajánlottabb? Logitech-ről sok tesztet olvastam, de az Edifier-ről nem igazán találok sehol.
    A fenti két szett a digitális bemenet miatt lenne számomra érdekes, de vajon szólnának-e annyival jobban, mint egy fele annyiba kerülő Genius SW-HF5.1 6000? Magyarul megérné-e a felárat a digitális bemenet (egyelőre kizárólag PC-vel használnám, de az elszálló árak miatt később elképzelhető, hogy konzolra leszek kénytelen áttérni)? Hardveraprón is nézelődök, mennyire kockázatos használt hangfalszettet venni?
    Bármilyen tanácsot, vagy más termék tippet szívesen veszek!
    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

  • morfondőr

    őstag

    válasz lezso6 #42475 üzenetére

    Lehet rosszul fogalmaztam, a 10-20k ársávban mozgóktól komolyabbat keresek, nem várok csodát ezektől, és nincs is szükségem sokkal komolyabbra. Továbbra is az érdekel, hogy melyik lenne jobb választás, érdemes-e több pénzt kiadni a digitális bemenetért, vagy ha szükség lesz rá inkább vegyek egy DAC-ot (jelenleg analóg tudom használni)?
    De ha valakinek van tippje max 70k-ig, akkor örülnék neki! Nem akarok házimozit építeni, mert nekem inkább a kompaktság számítana és nincsenek nagy elvárásaim a hangzást illetően, de ár-érték arányban jó volna a legjobbat választani.

    Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Új hozzászólás Aktív témák