Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Degeczi #46854 üzenetére

    Igen, kábé napi 8-9 órát van csendben... hazaérek, felkattintom a hosszabbítót, megy a gép, meg megy a hang is, hátha kell bármikor, mert jön egy zene vagy videó, ami érdekel. Hétköznap átlag 8, hétvégén, szabadságkor, ünnepnapokon kb. 16 órát megy a gép, vele együtt ennyit a hangszóró is... Mivel a farán 40W körüli max. fogyasztás szerepel, így a csendben 20W-os fogyasztás valamiféle A osztályra utalna, azt meg azért nem hinném, szerintem ennél valami nem sikerült, vagy hibás... pláne hogy nem a nagy laska STK fűt benne, hanem a farán a trafó :D Viszont nagy hangerőnél sem gyengélkedik a tápja, szóval nem értem, hogy mi van.

    D osztályból lehet vannak jók, de amikor még utoljára olvastam róluk, nem ebben az árfekvésben voltak -- ami olcsó volt (PAMxxxx és barátai), azok betegül is szóltak.

    Ez csak egy kóbor számítás volt, hogy ennyi idő alatt már mennyi villanyt bekóstolt, és jött az ötlet: vajon mennyit fogyaszthatnak a korszerű, de legalább ilyen jó hangú készülékek? Az se baj, ha méretre nagyobb kicsit. Persze ha ilyen mérést még senki se végzett, akkor itt nagyjából értelmét is vesztette ez az ügy, persze ez nem jelenti azt, hogy ha van valakinek egy a fentieknek megfelelő cucc, az ne mérhetné meg a fogyasztását ;)

Új hozzászólás Aktív témák