Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    válasz AMDFan #17227 üzenetére

    Sajnos technikailag én nem vagyok sajnos képben velük, már csak, azért is, mert, ha rá keresek mindenféle irományra, nem magyarul van csak, így már nálam bukta is a dolog ilyen téren az utána nézés. :(
    Magyarul örülnék 1 kis felvilágosításnak, mert fogékony vagyok a témával kapcsolatosan, csak hiányosak eléggé az ismereteim. Szóval egy kis tudás bővítésnek örülnék, mert most is amit mondtál, ezt nem tudtam, de persze érteni értem, azért hülye nem vagyok. :)
    A terv: még az idén, legkésőbb karácsonykor venni egy Asus Xonar DX/D1 hangkártyát (gondolom illik mellé vennem :) ) és mellé egy 2.0 vagy 2.1-es hangfalat, amit csak elég rádugni a sz.gépre aztán mehet a móka. Itthoni felhasználásra, bő 20 négyzetméteres szobába, ~50k-ig kb a keret, ebben a hangkártya nincs benne, mert azt külön rendelem. Ha egy helyen a kettőt megtudom venni, akkor icipicit túlléphetünk rajta. (posta miatt, mert szegedi vagyok, azért is tetszett nagyon a JBL Stuido 130 +ba, hogy helyben is volt :) , de a BX5 ingyen szállítással van így ez sem probléma )
    Tiszta hangzást szeretnék rajta és nagyon jó basszust, zene a fő központ, nem a film/játék.
    Zenei stílusban nem tudok nyilatkozni, mert a klasszikustól a rapen át a dubstepig mindent hallgatok.
    Így már remélem jobban tudsz segíteni. :)

    Elnézést a hosszúra nyúlt irományom miatt, de ezt nem tudom tömöríteni jobban!!

    [ Szerkesztve ]

  • tipuka

    addikt

    válasz AMDFan #17227 üzenetére

    amúgy ezekre a szexi BX5-ökre mennyi gari van?
    a fenében sem találom :) meg háztól házig gari van e ebben a boltban nem tudod/tudjátok?
    (persze ez csak mellék kérdés, mert 10 perce nem találom, hátha tudod/tudjátok)
    ez ilyen bónusz kérdés vagy mi :)

Új hozzászólás Aktív témák