Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F.csaba

    csendes tag

    válasz andrea.lois #9617 üzenetére

    sajnos te elképzelsz valamit valakiről és beskatujázod! Komolyan mondom, hogy el sem olvasod amiket leírok! Hogyan tudjunk így együtt gondolkodni?

    Te engemt valami zsidógyülölőnek állítasz be: Pedig nem gyülölöm a zsidókat !
    Már vagy egy tucatszor leírtam itten is! Hanem gyülölöm azt a magatartást, amit a kívüröl zsidók tanusítanak! Az államvezetésben a pénzvilágban, a világgazdaságban, a globalizációban., környezetszennyezésben, a profitéhhségben, a kiuszorázásban és mindenegyes kötelékükben mellyel eme gonosz világ fejedelméhez köttetnek is!

    Ugyanakkor szeretem-Hogyon mondjm még hogy te is meghalld-küld el a T. sz.mod privát és abba is belekiabálom, hogy SZERETEM AZON ZSIDÓKAT AKIK AKÁR CSAK A LEGKISEBB SZOLGÁI IS JÉZUSNAK:

    DE ÉPPEN EZ AZ!

    Mert a kerztények már nem az ó szövetség szerint szeretnek, hogy a zsidó kereztényeket jobban szeressék, mert a választott nép volt!!!

    Isten meg mindenkit úgy szeret ahogyan Ő akar!

    DE TE NEM TEHESZ KÜLÖNBBSÉGET ARAB ÉS ZSIDÓ KÖZÖTT A SZERETETBEN !

    A ZSIDÓKNAK SEMMINEMŰ ELŐNYÜK NINCSEN CSAKAZÉRT MERT ZSIDÓK!!!!

    MEGÉRTETTED?

    Ne is okkoskodjál, hanem olvasd végig előbb, rágd meg! Ízelelgesd amiket én is neked leírtam! És ne tűzelj csipőből mintha te valamivéle vadnyugati cobboj lennél!

    És akkor talán kevésbbé zavarod fel felelőtlenül a békésen csordogáló főfolyót!

Új hozzászólás Aktív témák