Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz raver #758 üzenetére

    Neeeem-nem. Nagyon jól tudom, hogy nem lehet általánosítani abból amit magam körül látok. No meg nem is csak ezt látom magam körül, hanem nagyon sok rossz példát is. Szóval nem azt állítom, hogy minden lelkipásztor ilyen, hisz ez óriási butaság lenne, csupán azt mondom, hogy igenis vannak, akik nem az általad írt dolgok miatt keresztények, így általánosságban véve nincs igazad.

    A felhajtással csupán arra céloztam, hogy mikor lesz médiaszenzáció az, hogy egy lelkész Istenhez egész életében ragaszkodva szolgált? Soha a büdös életben, mert erre nem vevők a tömegek.

    A téves ismeretekkel arra céloztam, hogy egyenlővé teszed a katolikus egyházat a kereszténységgel, márpedig ez nagy tévedés. Nem tudom mit olvastál más topikokban, általában jól megfontolom, hogy mit írok, de ha nyilvánvalóvá válik a tévedésem, akkor miért ne ismerném be? Nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy milyen kevés az ismeretem és ami van, az sem saját érdem.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák