Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz Dare2Live #460 üzenetére

    Te most tévedésben vagy. Én egy szót sem írtam a rubeoláról (védőoltás, nem antibiotikumos kezelés), koleráról, feketehimlőről. Ezeket te hoztad be. Én onnan indultam, hogy az antibiotikumok csodája elhamvadt, és egyre több törzs válik rezisztenssé. Itt van pld a TBC.... Írtam arról, hogy az utódállamokban a TBC rezisztens baktériuma kart öltve az AIDS vírussal már lassan munkaerő problémákat idéz elő. Írtam, hogy a TBC rezisztencia itt is jelen van, és gyakorlatilag menthetetlen az, aki megferdőződik. Írtam arról, hogy milyen könnyen válik a TBC rezisztenssé és hogy bárki, bármikor találkozhat vele az országban. Irtam annak a veszélyéről, hogy ez nagy problémát fog jelenteni még Európában, ha nem lesz rá megoldás. És írtam arról, hogy baromi sok ember hal meg maláriában........ Ezeket vállalom, nem hazudtam. Az, hogy te mit gondoltál mögé, és hogy kivel vitáztál, nem az én dolgom.
    Nem írtam világvégéről, nem írtam azokról, amiket általában idéztél tőlem (az idézőjelekkel még mindig hadilábon állsz), sőt megírtam, hogy győztél, de ez neked nem elég.... Akkor még fuss egy pár kört, de már egyedül :)
    :))

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák