Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz ponix #282 üzenetére

    PEdig de.
    Én emrtem annak idején leírni, hogy volt egy tapasztalásom, amit senki nem tanított nekem, hogy valamely vallásban pont hasonló tapasztalások szoktak előfordulni. Aztán elkezdtem nézelődni, hogy hm, ezek az élmények és gondolatok vajon mely vallásnál lehetnek meg. És akkor megtaláltam azt amit.
    Szóval ezek oylan gondolatok voltak, amiket addig senkitől semmitől nem hallottam, max a szavakat hallottam korábban külön, külön más megfogalmazásban.

    Azt , hogy egyekavagyunk a világmindenséggel, azt hogy egy vagyok mindennel, azt hiszed halottam valaha korábban? Nem, nem hallottam. Én kombináltam össze a dolgokat, majd kiderült, hogy voltak ezzel még mások is ugyanígy, anélkül , hogy olvastak volna bármiféle tanítást.
    És ha egyek vagyunk mindennel, akkor abban minden bele tartozik .

    Csak hogy példát is hozzak: (főleg , hogy most tanulom a digitet) :
    Léteztek ellenállások ,tranzisztorok, kondenzátorok, stb-k. De ezekből csak úgy nem fogsz összerakni egy tévét.Ahhoz kell leírás is, hogyan kell összerakni, hogy működjön.(Szerinted így van ez a vallásoknál is, kvázi megtanítják neked , hogy rakd össze a tévét).
    Viszont kérdem én, hogy készült akkor az első tv? (Lehet , sőt biztos voltak alapok, de ahhoz még valamit pluszban hozzá kellett tenni....)

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák