Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz AnTomySm #239 üzenetére

    nem, ez nem nagyon lehetseges szituacio hogy egy tanitoneni azt mondja a kisgyereknek hogy az emberek a majomtol szarmaznak, meg viccbol sem.

    tudom hogy nehez 4d-ben elkepzelni -plane megjegyezni ha mar valaki szerint ugyis hulyeseg-, de az evolucio inkabb olyasmit allit, hogy az ose az embernek es az ose a majomnak ugyanaz volt.
    tehat amennyire en ertem ezt a reszt: egyszer regen volt ez a faj, elkulonultek csoportok, kesobb mar nem is alkottak egy szaporodasi kozosseget, es ma az egyik csoportot embernek a masikat akarmilyen majomnak nevezzuk.
    talan a csigaval is volt kozos ose az ember osenek (nem tudom), de az regebben volt. ez abbol is latszik hogy kevesebb embernek van haza mint ahany szoros. :)

    amugy:
    sajnos az evoluciot bebizonyitani nem egyszeru, egy haromsoros hozzaszolassal nem lehet megtenni, es sajnos sokat kell hozza tanulni hogy megertse valaki a bizonyitast. sokkal tobb energiat kellene forditani a bizonyitas megertesere mint a teremtes elfogadasara -amit en paraszti logikaval kikovetkeztethetonek tartok.
    mivel speciel az evolucio nem sok vizet zavar a ''kofaragok es balettancosok'' eleteben, egyszeru dontesse degeneralodik a kerdes sokakban. ertheto, de ettol meg szamomra helytelennek tunik a hozzaallas.

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák