Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz kymco #14394 üzenetére

    Komolyan mondom, hogy minden egyes szavad igaz a vallásos emberekre. És ez már a harmadik ilyen hozzászólásod. (Ha jól emlékszem.)
    Ennek tükrében meglehetősen bagoly mondja verébnek feeling-em van.

    Az összes vallás igyekszik leegyszerűsíteni a világot. Én max azért teszem mert nincs kedvem oldalakat írni, ha elég pár mondat is. Ők viszont azért mert nem tudnak jobb magyarázatot.

    De most komolyan. Már az evolúciót sem akarjátok elfogadni pedig tény a létezése.
    Ennyi erővel tagadhatnátok az elektromosság létezését is.
    Hiába hozunk bizonyítékokat az evolúcióról, ti fülre szorított kézzel kiabáltok csakhogy meg ne halljátok.

    Ezek után hogy várjátok el a hozzám hasonlóktól, hogy megpróbálja komolyan venni a vallásotokat?

    Tudtommal egyetlen csoda vagy Isten létezése sem lett még soha bebizonyítva. Ellentétben az evolúcióval.
    Ti elvárjátok, hogy bemondás alapján elhiggyünk valamit, viszont nekünk még a bizonyítékok ellenére sem hisztek.

    (#14395) szoke12: Dobnál egy linket? Én csak egy videót találtam, de azt nem szeretném végignézni.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák