Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagynozi

    aktív tag

    válasz zegi_norbi #9896 üzenetére

    Szívemből szóltál! 26 éves vagyok és bizony az elmúlt 10 évben nem volt még egy ilyen játékélményem. Pedig megannyi szerepjátékot/játékot végigjátszottam az elmúlt időszakban....
    És bizony én is megkönnyeztem pár jelenetet, volt amit azért, mert egyszerűen örültem, de volt, hogy a történet, az események érzelmileg megmozgattak bennem valamit...
    Én is úgy gondolom, hogy egy játék hordozhat értékeket, akár művészi értékeket magában. Már csak abba gondolj bele, hogy a "művészetet" nem mindenki tudja értékelni... ( apropó játék, aminek története van, érzelmeket hordoz magában és a látványvilága se kutya hmmm. interaktív film?----> művészfilm? )
    Sajnos olyan érzésekkel teszem le, ha leteszem egyáltalán a játékot ( még így is lehet újrajátszom, hogy több 100 órát beleraktam ), hogy nem lesz még egy ilyen, ami ezt überelni tudná.
    Egyedül abban bízom, hogy CDPR-ék beleadnak apait-anyait és a Cyberpunk 2077 olyan játék lesz, ami ugyanezt a színvonalat tudja majd hozni, persze a maga keretei között...
    Mindenkinek további szép estét.
    Peace.

  • okibots

    aktív tag

    válasz zegi_norbi #9896 üzenetére

    Tegnap végeztem vele én is késő délután, azóta nem találom a helyem:D A happy befejezést értem el, nekem kifejezetten jól esett. hogy sikerült ezt beadatni.
    A vége meglepett, egyáltalán nem gondoltam rá, hogy Ciri ott lesz a birtokomon

    Azt én is megkönnyeztem mikor Geralt meg Regis beszélget( pedig nem vagyok az az érzelmes típus)

    De utána még beadott két felkiáltójelet (amikor portrét fest rólam a festő, meg mikor a lovagi torna "bemondóembere" felkér , hogy keressem meg a fordrászát azokon jókat nevettem, így nem keseregtem annyira, hogy vége lett :)

    A képért meg köszi, most egy darabig ő fogad majd a windows asztalán :B

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

  • k-adi

    nagyúr

    válasz zegi_norbi #9896 üzenetére

    Ahogy vannak emlékezetes filmek amik klasszikussá növik ki magukat, ugyanígy a videojáték iparban is vannak meghatározó alkotások (fps: CS, BF, COD, akció: Tomb Raider mmorpg: WOW sport: FIFA autós: NFS, stb. --- mind-mind olyan örök-nevek már, amelyeket mindenki ismer) amelyek mérföldkövekként szolgálnak a jövő fejlesztőinek. Ilyen a Witcher 3 is, egyértelműen. Olyan mennyiségű és minőségű tartalmat raktak le, hogy ha lenne Hollywoodban a Walk of Fame-hez hasonló videojáték legendák sétány, akkor tuti kapna a Witcher ott egy csillagot oda.

    Nekem is a Witcher 3 az eddigi legjobb játék élményem, pedig rengeteg játékkal játszottam már az elmúlt 15 évben elhihetitek. Ha említenem kellene 1 játékot amiről a legszívesebben mesélnék, nos, ez lenne az kétség kívül.

    Szerintem a Witcher 3 annak köszönheti a nagy sikerét, hogy amellett, hogy tényleg egy nagy, részletes és komplex világot alkottak a fejlesztők, érdekes karakterekkel és megfelelő minőségű, mennyiségű humorral, hogy a játékost különböző időközönként mindenféle dilemmákba sodorják és nem csak kifejezetten a főszereplők körüli gondokkal, hanem a kisebb, mellékkarakterek életében felmerülő problémákkal is.

    Amikor ott állok a quest befejezése előtt, hogy bevalljam-e a végtelenül romantikus, de lelkileg törékeny parasztlegénynek, hogy csalja a párja de ha megtudja akkor öngyilkos lesz és akkor nem lesz ki gondozza a beteg nagyit VAGY elhallgassam az esetet, mert amúgyis csak egyszer történt meg (és további nyomozás hatására kiderült hogy valami átok miatt esett kísértésbe amúgyis a csaj) akkor ott tényleg valamit nagyon jól csinálhattak. És ez egy sima random mellékküldetés volt, 2-3 random npc-vel. De persze tudnék még mondani másik ezer példát is. :))

Új hozzászólás Aktív témák