Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagynozi

    aktív tag

    válasz zegi_norbi #9896 üzenetére

    Szívemből szóltál! 26 éves vagyok és bizony az elmúlt 10 évben nem volt még egy ilyen játékélményem. Pedig megannyi szerepjátékot/játékot végigjátszottam az elmúlt időszakban....
    És bizony én is megkönnyeztem pár jelenetet, volt amit azért, mert egyszerűen örültem, de volt, hogy a történet, az események érzelmileg megmozgattak bennem valamit...
    Én is úgy gondolom, hogy egy játék hordozhat értékeket, akár művészi értékeket magában. Már csak abba gondolj bele, hogy a "művészetet" nem mindenki tudja értékelni... ( apropó játék, aminek története van, érzelmeket hordoz magában és a látványvilága se kutya hmmm. interaktív film?----> művészfilm? )
    Sajnos olyan érzésekkel teszem le, ha leteszem egyáltalán a játékot ( még így is lehet újrajátszom, hogy több 100 órát beleraktam ), hogy nem lesz még egy ilyen, ami ezt überelni tudná.
    Egyedül abban bízom, hogy CDPR-ék beleadnak apait-anyait és a Cyberpunk 2077 olyan játék lesz, ami ugyanezt a színvonalat tudja majd hozni, persze a maga keretei között...
    Mindenkinek további szép estét.
    Peace.

Új hozzászólás Aktív témák