Új hozzászólás Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    Nálam egy picit jobb az értékrend, persze természetesen nekem nem kellett semmit csinálni, hogy jó legyen a grafika, és a játék futása.
    Lehet ez kissé negatív irányba bírja az ítéletet többeknél, de ezt leszámítva nálam 8.-on helyezkedik el pontozásilag.
    Egy két DLC-vel megfűszerezve megkockáztatnám a stabil 9-et is.
    Természetesen, én is ódzkódtam a vásárlástól, de kellemeset csalódtam a játékban, természetesen ez az én egyéni véleményem.
    Semmivel sincs több hiba ennél a játéknál mint másoknál :N , természetesen most kifejezetten a hardveres szoftveres összeférhetetlenséget leszámolva mondom ezt :K
    A rengeteg egyénire szabott konfighibákba ne menjünk bele, mert nincs értelme :(
    Kifejezetten jobban lekötött vizuálisan, hangulatilag, mint akár a fallout, vagy a borderlads.
    Sokkal több feelinget (spirituszt) éreztem benne sokakkal ellentétben, mert tényleg magával ragadó a játékmenet, és nagyon játszatja magát :C
    Rengeteg újítást felvonultattak benne, és ez a kissé rajzfilmszerű graf is szenzációs ötlet ilyen műfajban :))
    Lehet kissé dicshimnusznak hangzik a véleményem, de gondoljatok bele a STALKER-be, az is hasonlóan pocsékul kezdte, és mára szinte kultuszjáték lett.
    Kivételes, és egyedülálló, szinte mondhatni egyeduralkodó :R
    Kövezzetek meg, ha nem így lesz, de nagyon nagy esélye van erre ennek a játéknak is.
    Még nem futott le ez a game, van még érzésem szerint szufla benne, főleg ha tényleg jönni fognak a DLC-k hozzá, csak hát előbb akadási bagateleket kell nyomtalanul befoltozni a fejlesztőknek, ami valljuk be nem kis munka lesz, mert van mit.
    Természetesen nekem óriási mákom van, hogy semmi pepecselés nélkül szinte tökéletesen fut a gépemen.

    Vistaboy: Dragon Age 2-ben tökéletesen 1-et értek veled (nálam is a polcon hever, és ott is marad), de ezt RAGE miért (ez inkább a keserű szájíz hangjának éreztem tőled).

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Új hozzászólás Aktív témák