Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Khelben #20 üzenetére

    Nem új, asszem 2007-es modell volt, de kb. 1 millás darab. Hitachi 50"
    540W volt a hátuljára írva, gyanítom nem a felét ette a melegedésből ítélve.

    A 140W milyen méretben jön ki neked? Én azért többet láttam új plazmáknál is a review-kban átlagban, kalibrálva, de nem gond, ezen nem veszünk össze, mert írtam hogy nem azon az árampénzen múlik a dolog.

    Engem az zavar, hogy hülyének néztek mindenkit aki nem plazmát vesz. Most is ezt írod. Az emberek nagy része hülye valóban, de mi van, ha megnézik és más szempontok alapján választanak?
    Azt nem sikerül belátni, hogy van akit más szempontok vezérelnek és hogy vannak olyan - igen, képminőséggel is összefüggő - szempontok amikben a plazma is bőven kompromisszumos.

    Az autódról... V6. Kétségtelen, hogy jobb, mint a másik. Hova vitted el a barátod autókázni? Gondolom nem reggel 8-kor a belvároson át a haza-munkahely ingázást nyomtátok le vele 18km/h átlaggal. Mert az biztos nem nagyobb élmény V6-tal sem.
    Ő meg lehet, hogy erre használja a saját autóját... ahogy átlagfelhasználásra, átlagszempontok alapján használja millió ember a TV-jét is.
    Nem lehet?

    Én is tervezem, hogy veszek végre egy 300k-s bringát és szerintem aki 10kg feletti, nem hidraulikus tárcsafékessel nyomja az egy pöcs. Kétségkívül sokkal jobb élményt ad és nincs értelme egy szarral tekerve küzdeni.
    Mégsem mondom azt, hogy mindenki hülye, aki nem ezt az "alap" minőséget választja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák